Порадьте будь ласка, потовщення ендометрію у мами 70+- по віку підходить під програму. Може є відгуки, хто робив у Лелеці чи краще йти в держ клініку наприклад на Рейтарській по цій програмі. Дякую, якщо поділитеся.
Romashka5577• вчера в 13:37
Лелека- частная клиника, там все платно, во всех госклиниках по направлению от гинеколога это бесплатно
Ответ дляRomashka5577
Зараз в приватних також буває безкоштовно
Але шукаю відгуки, бо мабуть якісь доп умови будуть платними
Може і по держ клінікам у когось відгуки будуть - буду вдячна