Оябунчик• 09 декабря в 17:27
Гістерорезескопія в м. Суми
Дівчата порадьте де зробити гістерорезескопію та лікаря гінеколога в м.Суми.
Може знаєте приблизну вартість процедури.
Коко На Страже• 09 декабря в 17:55
Вам же лікар поставив діагноз та призначив гістерорезескопію. То запитайте у свого лікаря. Кругом різні ціни
Я в Києві. Планую це робити у свого гінеколога в приватній клініці (все разом з аналізами, анестезіологом,стаціонар пару год.. 25 тис)
Бідося• 09 декабря в 18:26
Сомневаюсь, что где то в Сумах есть резектоскоп, он в принципе редко, где есть. Это одно название
Оябунчик
• 10 декабря в 15:18
Ответ дляКоко На Страже
Дякую. Просто у нас маленьке місто і таку процедура не роблять.