ГЛЮкоза• вчера в 13:40
Ровно стоматолог
Добрый день, порекомендуйте хорошего стоматолога терапевта и возможно хирурга. Нужно спасать зуб.
Самохвалова• вчера в 13:42
ходжу в державну стоматологію до зав.відділенням- супер лікар, всі мої знайомі теж тепер до неї ходять
ГЛЮкоза
• вчера в 13:44
Ответ дляСамохвалова
Мне лучше частная. Я город вообще не знаю
Самохвалова• вчера в 13:49
Ответ дляГЛЮкоза
я вам напишу адресу та номер телефону-загуглите. в цій справі головне лікар а не приватний чи держ.
ГЛЮкоза
• вчера в 13:54
Ответ дляСамохвалова
Я из-за того что приймет ли она меня, если я не живу в Ровно. Если это не проблема, то буду благодарна за телефон)
Самохвалова• вчера в 14:11
Ответ дляГЛЮкоза
Прийме, 100%- це дійсно хороший лікар
м. Рівне С. Крушельницької, 46, 5 пов, 501 каб, 0672655064 Тамара Георгіївна
Самохвалова• вчера в 15:41
Ответ дляШвендяю містами
Ви шукаєте стоматолога?
Терапевта?
Хірурга?
Чи 3 в 1?
Терапевта?
Хірурга?
Чи 3 в 1?
Якщо пишуть що треба врятувати - то напевно терапевта
ГЛЮкоза
• вчера в 16:09
Ответ дляШвендяю містами
Ви шукаєте стоматолога?
Терапевта?
Хірурга?
Чи 3 в 1?
Терапевта?
Хірурга?
Чи 3 в 1?
Для начала терапевта, но может быть такой вариант, что его прийдется вырывать и тогда и хирург нужен будет
Швендяю містами• вчера в 16:37
Ответ дляГЛЮкоза
Я в нього видаляла, але він і лікує теж.
ГЛЮкоза
• вчера в 17:54
Ответ дляШвендяю містами
Дякую