Колдунья-вещунья• вчера в 19:43

Програма обробка паром в пралці

Чи можна освіжити синтепонову куртку (є мінімальний запах поту) на програмі Обробка паром в пральній машині? Не хочеться прати куртку, вона чиста, але не свіжа. Хтось так робив?
Маруська Му• вчера в 19:50
Послухаю! ))
Мerida• вчера в 19:57
У меня машина самсунг. Функция обработка паром идет в момент цикла стирки. У вас иначе?
Чесно брешу• вчера в 20:01
У меня стирка паром, никогда не пользовалась, стиралка год, боюсь высоких температур
Заздрість то погано• вчера в 20:01
В мене ця функція не запускається окремо від прання.
So_so• вчера в 20:02
У меня электролюкс стиралка, это отдельная программа, бесполезная, свитер такой же как был до, но чуть влажный.
ТАЗератти• вчера в 20:03
Пар це 100 градусів. Ваша куртка не переживе
автор Колдунья-вещунья • вчера в 20:04
Ответ дляМerida
Я не знаю. Я ніколи не користувалась цією програмою. Думала, вона без прання. Іду шукати інструкцію. Дякую.
автор Колдунья-вещунья • вчера в 20:07
Хм, дійсно схоже ця функція йде з основним пранням. А в чому тоді її прикол....
Мerida• вчера в 20:09
Ответ дляКолдунья-вещунья
У меня идет цикл стирки, а в процессе 100 градусами обдает. Цикл на 2 или более часов. Не помню точно. Hygiene Steam
Это приравнивается к кипячкнию. Убивает 99,9 микробов. Идёт пар, откисает грязь. Потом стирка, снова пар и тд
Я игрушки на этой программе стираю
Но, возможно, у вас это другой режим
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 20:11
Пароотпаривателем вам нужно обработать куртку.
Залізний кіготь• вчера в 20:15
мені здається, що сінтапонова куртка за 30 хвилин в пралці освіжиться і нічого поганого їй не буде)
ВыФсеВрете• вчера в 20:16
Ответ дляЗалізний кіготь
Скоріш за все так. Але не факт, що зникне запах поту
Залізний кіготь• вчера в 20:30
Ответ дляВыФсеВрете
звісно зникне, якщо трошки гелем для прання попередньо під пахвами запрати
автор Колдунья-вещунья • вчера в 20:38
Ответ дляЗалізний кіготь
Це куртка підлітка. Завонює (вибачте) за один день. Я і так її перу щотижня, але щодня ж не будеш прати....думала якусь альтернативу, щоб тільки освіжити. Забризкала підкладку Атонішем, вивісила на балкон, подивимся
Залізний кіготь• вчера в 20:40
Ответ дляКолдунья-вещунья
є якийсь спрей, щоби освіжити, тут десь читала, але не зберігла(
автор Колдунья-вещунья • вчера в 20:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Так, я вже нагуглила. Правда, у відгуках пишуть, що саме з запахом поту не справляється.
В кого тако було• вчера в 22:24
В моїй пральній машині це окрема функція, можна лише обробку паром, а можна додати її до прання