Колдунья-вещунья• 19 декабря 2025

Програма обробка паром в пралці

Чи можна освіжити синтепонову куртку (є мінімальний запах поту) на програмі Обробка паром в пральній машині? Не хочеться прати куртку, вона чиста, але не свіжа. Хтось так робив?
Маруська Му• 19 декабря 2025
Послухаю! ))
Мerida• 19 декабря 2025
У меня машина самсунг. Функция обработка паром идет в момент цикла стирки. У вас иначе?
Чесно брешу• 19 декабря 2025
У меня стирка паром, никогда не пользовалась, стиралка год, боюсь высоких температур
Заздрість то погано• 19 декабря 2025
В мене ця функція не запускається окремо від прання.
So_so• 19 декабря 2025
У меня электролюкс стиралка, это отдельная программа, бесполезная, свитер такой же как был до, но чуть влажный.
ТАЗератти• 19 декабря 2025
Пар це 100 градусів. Ваша куртка не переживе
автор Колдунья-вещунья • 19 декабря 2025
Ответ дляМerida
Я не знаю. Я ніколи не користувалась цією програмою. Думала, вона без прання. Іду шукати інструкцію. Дякую.
Хм, дійсно схоже ця функція йде з основним пранням. А в чому тоді її прикол....
Мerida• 19 декабря 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
У меня идет цикл стирки, а в процессе 100 градусами обдает. Цикл на 2 или более часов. Не помню точно. Hygiene Steam
Это приравнивается к кипячкнию. Убивает 99,9 микробов. Идёт пар, откисает грязь. Потом стирка, снова пар и тд
Я игрушки на этой программе стираю
Но, возможно, у вас это другой режим
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 декабря 2025
Пароотпаривателем вам нужно обработать куртку.
Залізний кіготь• 19 декабря 2025
мені здається, що сінтапонова куртка за 30 хвилин в пралці освіжиться і нічого поганого їй не буде)
ВыФсеВрете• 19 декабря 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Скоріш за все так. Але не факт, що зникне запах поту
Залізний кіготь• 19 декабря 2025
Ответ дляВыФсеВрете
звісно зникне, якщо трошки гелем для прання попередньо під пахвами запрати
Ответ дляЗалізний кіготь
Це куртка підлітка. Завонює (вибачте) за один день. Я і так її перу щотижня, але щодня ж не будеш прати....думала якусь альтернативу, щоб тільки освіжити. Забризкала підкладку Атонішем, вивісила на балкон, подивимся
Залізний кіготь• 19 декабря 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
є якийсь спрей, щоби освіжити, тут десь читала, але не зберігла(
Ответ дляЗалізний кіготь
Так, я вже нагуглила. Правда, у відгуках пишуть, що саме з запахом поту не справляється.
В кого тако було• 19 декабря 2025
В моїй пральній машині це окрема функція, можна лише обробку паром, а можна додати її до прання