Кучерявочка• 2 часа назад

Скоро підпишуть угоду та почнеться відбудова Украіни

Це вже не за горами. Що ви будете робити і чим займатися? Яка буде ваша стратегія життя?
Врахуйте, що чоловіків перший час не будуть відпускати за кордон і в країні буде продовження розвитку воєнної промисловості.
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляГороховаЯ
І яким би був кінець?
Підписання на умовах Трампа
автор Кучерявочка • 1 час назад
Ну так ніхто не пише, як він буде будувати своє життя після договору. Агов!
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Ну от. Війна на нашій території, гинуть наші люди. І все буде продовжуватись
Та да. От без кредиту то зразу б війна зупинилась, люди перестали гинути і мій чоловік завтра був би вдома
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Підписання на умовах Трампа
На умовах хуйла - він же навіть сьогодні казав, що в його умовах нічого не змінилось
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Мусило б. Так, без грошей продовження не було б
Зразу видно що у вас ніхто не воює. Мусило б...
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Якби вашому чоловіку не виплатили зарплатню кілька місяців, він би продовжив воювати? А снарядів чи дронів не має, то чим воювати?
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляКучерявочка
До цього ще довго, тому немає смислу щось писати

Більшість людей це прекрасно розуміє
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляГороховаЯ
Трампа чи путіна. Різниці немає
Кастрюлька• 1 час назад
Ответ дляКучерявочка
В нас якісь дивні люди. То ниють коли закінчиться війна і щось підпишуть, хоч якийсь договір. Коли це вже на носі, то ви розгублені і не хочете приймати цю інформацію до уваги та відкидаєте її.
На чьём носу?
ГороховаЯ• 1 час назад
Повилазили матрьохи. Для цього і була створена тема. Мир на умовах Трампа/Путіна
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Було таке що і не виплачували. Люди там не за зарплату воюють і вмирають.
Лівий Локіть• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Підписання на умовах Трампа
Не говоріть дурниць. Війна між орками і Україною. Не Трамп вирішує коли припинити знищувати Україну.
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
А ви територіально де знаходитесь?
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Дивно. Чому ви тоді ще не там, а тут. Я не бажаю вмирати за посадки і відверто про це кажу
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляГороховаЯ
А ви територіально де знаходитесь?
В Україні
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляЛівий Локіть
Не смішіть
Всі вирішують - і США і ЄС і Британія - вони ж і постачають все, що потрібно, вони ж і вирішують
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Але ж виплатили. Бо гроші надійшли.
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Де військові будуть брать боєприпаси без грошей? Нема боєприпасів, війні кінець
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Ніде. Здохнуть. А за ними Запоріжжя, Дніпро і Одеса в першу чергу
Кастрюлька• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Это точно. Их туда насильно притащили.
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
І у двері стукають москалики?
ПуГоФФка• 1 час назад
видбудова .вы серьезно.она уже идет.вы видите какие жк строятся и люди частные домики себе.какие заборы.какие ремонты.
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Удалено администрацией...
ПуГоФФка• 1 час назад
буду жить как и жила.ниче не поменяется.
Лівий Локіть• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Не смішіть
Кацапські тролики в чаті.
То це не кацапня знищує українців, а США і ЄС з Британією? Нічого нового. Погано вас готують.
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Боже, ви справді ку ку чи притворяєтесь?
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Нехай вас забанять
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Та да,нінужна била расію правацировать
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляВот Она Я
Та це матрьоха якась.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляЛівий Локіть
Кацапські тролики в чаті.
это юлько петько мертветчуковская ботня.сепарши на пособиях тролями устроились.с них все угорают