Новопоштинская• сегодня в 15:08
Київ, у вашій школі розглядають варіант дистанційного навчання
Якщо справи восени і взимку дійсно будуть не дуже? Чи не чекати і писати заяву на домашнє навчання? Школа в нас дуже хороша, не хочеться її кидати. Виїздити надовго не плануємо, максимум - пересидіти холоди.
Ответ дляСережкинаЯ
А смысл домашнего обучения? Я без наезда. Я правда не понимаю, что выиграет ученик (мама) в случае выбора между двумя бедами: онлайн&домашнее? Домашнее - это ещё больший капец. При онлайн хоть часть забот на себя берет школа. Или я не понимаю?
Я б до 7 класу вибрала б домашнє і репетитор англійської. З 7 дистанційне.
Зараз на дієті• сегодня в 15:50
Ответ дляSvitlo_
А у вчителів є бажання вести паралельно онлайн для бажаючих?
Им за это не допрашивают и они так же,без отопления. Бедные учителя
Новопоштинская
• сегодня в 15:51
Ответ дляНеновая почта
що означає фізично неможливо? Ну от минулої зими в школі не було опалення, в коридорах було +12, і в мене в квартирі стільки ж.
На щастя, просто продовжили канікули, поки ті труби лагодили, а не мучили дітей дистанційним. А по суті дистанційне - це перелік завдань на опрацювання. То хто хоче і може, може і так самостійно виконувати ті завдання.
Фізично неможливо - це без перспективи опалення взагалі. Без води. Без світла. Хіба нам не це обіцяють? А безпековий фактор ви враховуєте? Навіть якщо є поруч укриття - чи є змога добігти до нього за 2 хвилини що летить балістика?
Ответ дляНовопоштинская
То яке навчання онлайн може бути а таких умовах?
Неновая почта• сегодня в 15:54
Ответ дляНовопоштинская
ну то якщо це буде, тоді і будуть обговорювати і вирішувати. А ви хочете превентивно всіх загнати онланй, поки є можливість вчитись? Як буде онлайн без світла?
Без світла в школі прекрасно вчаться, головне, щоб вода була. А опалення - то вже на зимовий сезон.
Укриття - так вдома тим більше ви нікуди не добіжите.
Неновая почта• сегодня в 15:54
Ответ дляSvitlo_
вчителі вдома до павербанків підключаться)))
Новопоштинская
• сегодня в 15:54
Ответ дляНеновая почта
ну от і дізнаємось, навіщо зараз це питання піднімати і накручувати себе?
Більшість дітей нікуди не виїде, то треба враховувати потреби і інтереси більшості.
Тому я і питаю про онлайн-навчання, як опцію для бажаючих, а не як про обов´язкове для всіх.
Неновая почта• сегодня в 15:55
Ответ дляНовопоштинская
так вам же пояснюють, що така додаткова опція - це більші напряги, і не завджи це можна організувати, особливо в умовах перебоїв зі світлом.
Немає вже ніякого онлайна для бажаючих, є здається дистанційні школи в кожному районі.
Новопоштинская
• сегодня в 15:58
Ответ дляНеновая почта
Я не про всіх. А про тих, хто виїхав і не має змоги відвідувати очно.
Новопоштинская
• сегодня в 15:59
Ответ дляSvitlo_
Опція для бажаючих є в дистанційних школах.
То чому б не запровадити цю опцію в решті шкіл?
Мама Чели• сегодня в 16:04
Ответ дляНовопоштинская
Ви правильно розумієте. Звісно, хотілося б онлайн. Але якщо школа не буде таке вводити, то що робити, щоб лишитись навчатись в цій школі, не дивлячись на виїзд?
То ви виїхали і тепер вам дуже треба онлайн?
Новопоштинская
• сегодня в 16:12
Ответ дляМама Чели
Ні, ми не виїхали. Але якщо б при виїзді мали змогу продовжувати навчатись в нашій школі, то це було б добре.
Новопоштинская
• сегодня в 16:14
Ответ дляSvitlo_
За чий рахунок буде бенкет?
В нашій школі й так вчителі проводять онлайн уроки для класів, чия черга бути не в школі. То це за чий рахунок?
Нагайна• сегодня в 16:26
У нас хорошая школа, реально смотрят на ситуацию, баллистика сейчас будет и днём, укрытие одно название, оно как бы есть, но добежать туда за минуты всем -нереально
Так что сказали уже, что учителя уже записывают уроки и выкладывают для нашей школы
Проверять будут в режиме онлайн
Нагайна• сегодня в 16:27
Ответ дляSvitlo_
Наши учителя записывают сейчас уже уроки.
Нагайна• сегодня в 16:28
Ответ дляМоре Щастя
А першокласники можуть вчитися на сімейному?
Конечно
Руда ліса• сегодня в 16:32
Автор,все читать не стала.
-По сути: перевела на онлайн. Та школа,в которой мы закончили 9 класс панельная. До жопы тот подвал,если налом что-то бамкнет. Школа сложится,как картонный домик. Детей из подвала,( говняного,который не показывают родителям у нас,не глубокого)- вынимать будут грейдером( я техник и что такое грейдер знаю.
Напуркуа жертвовать ребенком? Ради кастрюльного: ’движ,друзья, и т д’
Во время раскопок друзьям плевать...
- ещё пару детей запасных у меня нет,чтоб этим ребенком я могла пожертвовать в угоду кастрюльным нарративам’социализации’ ребенка- в сраку все лозунги!
У вас есть возможность скоепать и выплюнуть пару новых детей? У меня нет.
Мы онлайн,а там....’проблемы надо решать по мере поступления’.
Как то так.
Пишу только автору!
Во время раскопок друзьям плевать...
Как то так.
Пишу только автору!
Гостра на язик• сегодня в 16:37
Ответ дляНеновая почта
як ви собі це уявляєте? для вашої зручності наймуть ще штат вчителів, які будуть проводити уроки онлайн? Чи в дві зміни працювати за чиї кошти?
поставити в класі ноут із гугл класом
Гостра на язик• сегодня в 16:42
Ответ дляЗараз на дієті
Кому хотелось бы онлайн? Разве что у вас дом частный,дрова,генератор. Мои в школу хотят,там одноклассники, движ,а дома что? Сидишь уныло перед ноутом
які однокласники, коли немає світла, опалення взагалі і води в школі?
наша школа не працювала всю зиму і половину весни. бо вся була проморожена без опалення
так, можливо у вас було не так і ви всю зиму ходили вчитися і розважатися з однокласниками. повезло вам. але в кого є досвід, то хочеться оптимальний варіант саме навчання підготовити наперед. а не по факту сидіти в Києві в темноті і холоді в надії, що от от відновлять все і можна в школу піти з однокласнками двіж влаштовувати
Гостра на язик• сегодня в 16:47
Ответ дляSvitlo_
Це ви вважаєте повноцінним онлайн навчанням? Чи для галочки аби було?
онлайн навчання вже по суті не може бути повноцінним
блін, як і навчання після масованого обстрілу, без світла і тепла зимою. яке навчання повноцінне чи робота, коли круглі сутки в квартирі +15?
Зараз на дієті• сегодня в 16:47
Ответ дляГостра на язик
В каком вы районе? И как дети учились?
Гостра на язик• сегодня в 16:48
Ответ дляЗараз на дієті
В каком вы районе? И как дети учились?
Печерськ. онлайн