Кучерявочка• вчера в 22:55

Скоро підпишуть угоду та почнеться відбудова Украіни

Це вже не за горами. Що ви будете робити і чим займатися? Яка буде ваша стратегія життя?
Врахуйте, що чоловіків перший час не будуть відпускати за кордон і в країні буде продовження розвитку воєнної промисловості.
ГороховаЯ• вчера в 22:55
Не дуже доречний тролінг
автор Кучерявочка • вчера в 22:55
Ответ дляГороховаЯ
Не дуже доречний тролінг
Чому не вірите?
пьЯНА• вчера в 22:56
пойидемо до Криму в мае жарити шашлика
автор Кучерявочка • вчера в 22:57
В нас якісь дивні люди. То ниють коли закінчиться війна і щось підпишуть, хоч якийсь договір. Коли це вже на носі, то ви розгублені і не хочете приймати цю інформацію до уваги та відкидаєте її.
ЗаведУющая• вчера в 22:58
Ага, скоро. Так думали і мешканці Луганської, Донецької області, а потім довелось бігти і з інших регіонів вже в інші країни.
ГороховаЯ• вчера в 22:58
Ответ дляКучерявочка
Ви така не розумна, чи ви матрьоха?
Бабуся мороз• вчера в 22:58
Не підпишуть, поки один із Вовочок на пасту. Не відбудовуватимуть. Принаймні деякі регіони типу Донбас
автор Кучерявочка • вчера в 23:00
Ответ дляБабуся мороз
Окупований Донбас звичайно що ні. Там з тих руїн хіба що монумент зробити.
Омлетик• вчера в 23:01
Звідки інфа про скоре закінчення? Я хочу вірити вам
Бабуся мороз• вчера в 23:02
Ответ дляКучерявочка
І не окупований теж. Сіра зона, буферна буде. Ніхто її не буде відбудовувати. Як і прикордоння Сумської, Чернігівської
Примарочка• вчера в 23:04
Ответ дляпьЯНА
пойидемо до Криму в мае жарити шашлика
Шашлики та кава - ось вся наша програма
Вот Она Я• вчера в 23:04
Ответ дляКучерявочка
На носі? Я би сказала на півметра нижче,теж на кінчику
Весела моль• вчера в 23:04
Ответ дляКучерявочка
в кого воно на носі ? у вас ?
автор Кучерявочка • вчера в 23:04
Ответ дляОмлетик
Аналітика. Але, це не значить, що будь-яка угода гарантує спокійне життя. Є речі де юре, але як де факто буде… з рашкою ніколи не знаєш, коли в неї буде наступний рецидив
Примарочка• вчера в 23:05
Ответ дляКучерявочка
Це ви наївна
Розумні люди бачать, що ніхто нічого найближчим часом не підпише
ГороховаЯ• вчера в 23:06
Ответ дляПримарочка
Це ви наївна
Та автор не наївна. Для того в створила тему, щоб люди ще більше засумували. Тому що коментарі різні будуть
автор Кучерявочка • вчера в 23:06
Ответ дляОмлетик
І це не значить, що прямо під новорічну ялинку готують щось. Але до цього вже готують народ. Трамп хоче врятувати свого дружка Путю і Зелі доведеться щось та підписати.
Омлетик• вчера в 23:06
Ответ дляКучерявочка
А, пам´ятаю, 15 січня..
ГороховаЯ• вчера в 23:07
Дозвілля, розваги.. - автор розважається
Бабуся мороз• вчера в 23:07
Ответ дляКучерявочка
Дружок Путя готовий продовжувати і зупинятись не буде
автор Кучерявочка • вчера в 23:07
Ответ дляГороховаЯ
Не знайшла доречного пункту тут
Примарочка• вчера в 23:08
Ответ дляБабуся мороз
ЄС сьогодні показав, що теж не збирається зупинятися, ухваливши кредит для України
Бабуся мороз• вчера в 23:09
Ответ дляПримарочка
Ну от. Війна на нашій території, гинуть наші люди. І все буде продовжуватись
Примарочка• вчера в 23:09
Ответ дляБабуся мороз
На жаль, так(((
Млинець Мій• вчера в 23:09
Там євоопа гроші виділяє щоб зброю в америки купувать, ьак шо угоди може і небуть. Все на волосині. Правда мені здається рашка нас доконає за місяць два силою.
ГороховаЯ• вчера в 23:10
Ответ дляПримарочка
Тобто якби єс не дав грошей, то все зупинилось би?
Бабуся мороз• вчера в 23:10
Ответ дляГороховаЯ
Мусило б. Так, без грошей продовження не було б
Примарочка• вчера в 23:11
Ответ дляГороховаЯ
Домовлятися повинні, але ніхто цього робити не збирається, принаймні найближчим часом точно ні
ГороховаЯ• вчера в 23:11
Ответ дляБабуся мороз
І яким би був кінець?
Примарочка• вчера в 23:12
Ответ дляОмлетик
А, пам´ятаю, 15 січня..
Так
Лишилося три тижні і буде чергова дата чергового ’пророка’