Мядуза аля моргонер• вчера в 23:28

Киев, кто покупал живую ель и сосну небольшие, какие цены сейчас и где?

ПлакалаВАвто• вчера в 23:34
Высота 60-70, из веток, 350 грн. Базар на венике
Швабристка• вчера в 23:45
Я не з Києва але щороку купую живі ялинки у нас в лісництві, в Києві теж такі є, чи біля нього, нещодавно бачила відео в тік ток, там люди купили за 250 грн але потрібно їхати авто
Швабристка• вчера в 23:52
Ось це відео, знайдіть по ніку та там в коментарях діляться досвідом
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 23:53
Ответ дляШвабристка