миссАрфография• сегодня в 03:07

Брак по расчету. Где найти желающего выехать из страны, если у меня льгота?

Имею льготу по здоровью. Все легально, еще задолго до войны все это случилось. До сих пор не замужем. Знаю, что некоторые мужчины заключают брак с такими женщинами, и это позволяет им выехать из страны. Сколько берут обычно за это? Прошу не осуждать и не морализировать.
Добро с Кулаками• сегодня в 12:39
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вы пересекали границу, скажем так, с нюансами? Если нет, то вы не представляете сколько найдется причин вас не выпустить
Нет причин покинуть страну. Кроме как установленных законом
Свекруховна• сегодня в 12:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Да-да, а на руках у вас свежайшие документы о браке и первое, это будет первое, на что обратят внимание, а дальше несколько бесед и возвращаетесь вы на попутке домой
А мужика до Тцк.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 12:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну-ну! Успехов! Когда на границе развернут, жду интереснейший рассказ как человек стал «в теме» ))
С разными документами выпускают. Даже с очень свежайшими с пылу с жару.
А що таке?• сегодня в 12:40
Ответ дляСвекруховна
Вже були такі випадки, і не раз. Не випускали, бо свіже свідоцтво.
Удалено администрацией...
Балаболка• сегодня в 12:43
Ответ дляСвекруховна
Через какое время брака оно считается несвежим и в каком законе это прописано?
Свекруховна• сегодня в 12:45
Ответ дляШеллар
Тут, дуже прогресивна пара, ще й шлюб гостьовий)), кожен у себе.
А якщо серйозно, то як оберіг від тцк і шлюбне свідоцтво згодиться.
Ну,все що бабці чоловік заплатив, потім йому у спадок і дістанеться)))
Завтра не пью• сегодня в 12:46
Ответ дляА що таке?
Точно)
І можу себе відстояти на відміну тих хто тут в обморок попадав і розповідали що при спільній дитині 13 років у них справжність шлюбу зʼясовували ))
Ага! Телята прямо) весільний альбом із прикордонниками гортали і почесних свідків запрошували, що 20 років на весіллі гуляли)
Удалено администрацией...
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Ага))
І ви знаєте , бо в вас ДОСВІД, ви з чоловіком їхали)
Свекруховна• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
Завтра не пью• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Ага))
Удалено администрацией...
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляСвекруховна
Удалено администрацией...
Ні, я вам в матусі не записуюсь))
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Що з вами?))
Балаболка• 2 часа назад
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Вы кем работаете?
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чому їх мають ’розвернути’? На яких підставах? Ну наступного разу з юристом під´їдуть і всіх прекрасно випустять.
Балаболка• 2 часа назад
Ответ дляПрибираю щодня
В письменном отказе так и напишут, нам ваши морды не понравились, ваше свидетельство вызывает подозрения. Муж неправильно ответил на вопрос , есть ли у жены родинка на промежности, или нет.
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляMrRoma
Знайомі нещодавно виїзджали на відпочинок закордон, при чому одружені вже 15 років і дитина 13 років, так чоловік проходив співбесіду з митниками 10 хвилинну. При нових документах там буде не просто співбесіда, а цілий допит по окремості для кожного з подружжя, при цьому будуть йти в хід такі запитання як коли , і для чого в кожного по окремості і тільки но відповіді будуть не мати синхронності, цим займеться сбу
Те, що громадяни не знають своїх прав, не робить митників богами. Гарний юрист на один ’вирішує’ ці питання просто своєю присутністю. Не треба їм ця тяганина. Вони через пів години інших ідіотів знайдуть, які закони не читали навіть)
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляБалаболка
Вы кем работаете?
Для чого вам?)

Де / ким працюю, де живу?)
Балаболка• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Для чого вам?)

Де / ким працюю, де живу?)
Потому что вы или тот пограничник, или фантазер. Кто вы, думаю всем очевидно и без вашего ответа.
Где вы живете мне не интересно, имя тоже, я спросила кем работаете. Мамой двух милых детишек.))
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Про це і мова)

Це в РАЦСі будуть розбиратися хто кому хто.

І то!
І це треба бути прямим ідіотом щоб зізнатися : так , одружилися щоб виїхати і уникнути воїнської служби.
Не має зізнання, то як довести?

А ніяк!

Я так само буду стверджувати ; що ви з чоловіком у фіктивному шлюбі.
Будь-який шлюб без дітей тоді можна, як фіктиний виставити
Та й з дітьми теж) запитайте он мого на двадцятому році, який напій я п´ю. Бідний мужик, там же немає варіантів ’що в чашку налили’ чи ’що душа бажає’)))
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
А в якому стаціонарі по телефону консультують щодо пацієнтів?

Ви спробуйте хоч в одни подзвонити і представитися, що ви з ТЦК чи з ДПСУ?
Цікаво що там вам скажуть?)

Чи будуть вам інфу надавати?)
Чи скажуть : «Дєвушка, не займайте лінію! Багато роботи, вся інформація по судовому запиту про пацієнтів»
Така вже лапша. Ми тут з тцк, надайте нам інформацію, яка не підлягає розголошенню)))
Ширли-Мырли• 2 часа назад
а там дибіли на кордоні тіпа. Спершу поживіть рік а потім вже через кордон. Там такі прохавані свої кошти не упустять
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
Готовы к уголовной ответственности?
Такие свежие браки ДПСУ проверяют на границе с особым пристрастием, разводят по отдельным комнатам, задают вопросы разные
Могут работать СБУ ещё с такими парами, там хорошие психологи
Это должна быть очень продуманная подготовка и готовность к проблемам
Когда я выезжала в сопровождении мужа, по моей третье группе, то нас никто не мурижил, потому что в браке 10+ лет
Що там можна довести? Місяць тому познайомились, закохались в одружились. Все. Нічого не знаємо, уяви не маємо - все життя попереду пізнати один одного. Хіба зовсім ідіоти і навіть базові моменти не пропрацювали і на перше ж питання самі сказали, що шлюб фіктивний. Це неможливо довести. Особливо зі ’свіжими документами’
Прибираю щодня• 2 часа назад
Ответ дляЯ така бойова
Да, вы правы. Но есть ещё такой факт, что погранцы часто тупо не пропускают из-за такой отсрочки, по закону тоже имеют право. Если требуете от них официальный отказ, они пишут, что недостаточно документов для выезда. Без уточнений, так что и в суд не подашь.
Вимагайте уточнень, в чому проблема.
А що таке?• 2 часа назад
Ответ дляПрибираю щодня
Мені по МАМІ моїй не надали)

А тут по телефону)
Топтунша• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
На якій підставі розвернуть?))

Відкриваєте правила перетину державного кордону і читаєте, які підстави для перетину з дружиною з інвалідністю)

Це вичерпний перелік підстав)
І не відходять від них)
Це моя тема стосовно перетину)
На границе могут задавать вопросы , просить показать совместные фото, как зовут маму жены и т.д.
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
А почему нет? Как связалась , так и развяжется в случае чего. Можно через Дию - и пожениться и развестись.
Не думаю, что автор в фиктивном браке будет детей рожать и недвижимость покупать
Вы всегда лезете за других отвечать?
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Тетки и бесплатно это делают. У автора хоть какой то план есть
Нет у нее никакого плана.
ЕлькиПальки• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Вы всегда лезете за других отвечать?
Вы на форуме, не заметили? Здесь пишут кто хочет и кому хочет. Не нравится- крестик в верхнем правом углу.
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
Я конкретно автору написала и ее процитировала. Вернись к комменту и наведи резкость, перепуганная
ОбережнаЯ• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Готовы к уголовной ответственности?
Хіба 3 група дає право виїхати? В чоловіка третя. Я військова,але звільнитися не маю права та виїхати з ним.