Я не чарівниця вам• Изменено вчера в 09:52
Фінмоніторинг при купівлі нерухомості в 2026 році? А зараз його немає?
Чи там якісь інші умови будуть?
Чи треба встигнути купити в цьому році те що планував
Вірю, я повірив• вчера в 10:02
Фін.мон. проводиться з якогось 2012 року. І зараз нічого в правилах його проведення не змінилось і не має, поки що якихось змін, які відбудуться з нового року.
Снежнакомка• вчера в 10:03
Зараз теж є, і було , треба походження коштів навести
Ми коли брали квартиру у забудовника треба було надати доки що Спд. Далі не перевіряли
Тепер більше перевірять будуть
Джонсонюк• вчера в 10:09
Ответ дляСнежнакомка
Тепер більше перевірять будуть
Ми купляли в листопаді квартиру. Якщо раніше проводили кошти через банк, то цього разу нічого такого не було
Рожки-да-ножки• вчера в 10:13
Донька нещодавно купила, у нотаріуса розрахувалась, ніхто доходи не запитував
Каляка маляка• вчера в 10:19
Інші умови подачі звітності нотаріусами. Покупців це ніяк не стосується