грешница кающаяся• Изменено вчера в 16:40

Зеленский: "Не будет денег для Украины-Европе придется платити кровью"

’Якщо не буде грошей для України, Європі доведеться платити кров´ю….
Поки Україна захищає Європу, їй необхідно допомагати» — Зеленський.
А якщо будуть гроші, то доведеться платити кровʼю «всього навсього» українцям вірно? Бо їх життями жертвувати не шкода, так?
Скільки в нашій країні коштує життя українця?
Я прекрасно розумію, що Україні потрібна підтримка. Що нашим військовим потрібна зброя, техніка і все інше для фронту.
Мова зараз не про те, що хтось проти допомоги Україні!
Вона потрібна! Адекватна людина не буде цього заперечувати.
І ця допомога потрібна не тільки в військовому плані. А і в відновленні країни… і в соціальних питаннях.
Мова про те, куди насправді підуть ці гроші. І скільки із цих грошей підуть реально для армії, народу і країні!
А скільки осяде в кишенях нашої влади!
Скільки із них буде вкрадено, відмито, і при цьому списано на війну.
А в реальності осяде в кишенях влади і її друзів, таких як Міндіч.
Бо насправді навіть справа Міндіча, це вершина айсберга.
Якби ми всі побачили реальні масштаби корупції.
Реально скільки вони крадуть на крові людей і на війні.
На обороні.
На захисті.
На тендерах.
На гуманітарному напрямку.
На всьому іншому.
То народ давно би їх поставив на рівні із зовнішнім ворогом!
Бо коли крадуть на крові, на зброї, на життях, це не просто злочин.
Це співучасть у знищенні власної нації і державна зрада!
Без міжнародного контролю, без тотального аудиту куди буде направлена кожна копійка як міжнародної допомоги, так і грошей із бюджету, нічого не зміниться.
Бо будуть красти і далі.
Тому радіти цим допомогам, кредитам.. які віддаватимуть ще покоління українців, а точніше тих, хто зможе вижити в цій мʼясорубці..дуже складно.
Радіти грошам, більша частина яка не дійде до людей і армії.
Так, варіант взагалі залишитись без допомоги не краще.
Але чи врятують нас і країну такі допомоги!?
Чи просто відтермінують на короткий час катастрофу!
Нехай кожний залише це питання для себе і сам дасть відповідь!
Я не намагаюсь когось переконати, я хочу щоб кожний в цій темі сам задав питання і сам знайшов відповіді на них для себе.
І знаєте, що ще більш трагічно.
Що цинічний розрахунок Європейців ще можна логічно зрозуміти.
Їм головне, щоб війна не прийшла на їх територію.
Щоб їм не довелось жертвувати своїм народом, своїми дітьми. Щоб їх країни не воювали!
Тому вони і будуть давати «допомоги» щоб ми ніколи не перемогли, але тримались і стікали кровʼю якомога довше.
Щоб просто виснажували і стримували рф ціною своїх житів, щоб війна не прийшла до них.
Їм вигідна затяжна війна. І вони все будуть робити, щоб це так і залишилось.
По крайній мірі поки зможуть.
Бо чим довше вона йде, тим довше у них буде спокій і мир, і вони будуть впевнені, що рф не піде далі.
Держави завжди діють у власних інтересах.
Їм головне, щоб не довелося ховати власних дітей.
Європа отримує час, спокій і ілюзію безпеки. Ціну платять українці - життями, зруйнованими містами, зламаними долями.
Для нас українців їх дії аморальні, цинічні і жорстокі.
Але вони діють заради своїх інтересів!
А от які інтереси у нашої влади?
Яка прямо каже: Дайте грошей, щоб у вас була безпека. А я готовий далі топити всю націю в крові, приносити в жертву Український народ, щоб в Європі була безпека.
Влада, яка не думає як врятувати власну країну і народ від знищення.
Просто використовує людей як мʼясний ресурс, заради як власних інтересів і збагачення, так і заради інтересів глобалістів і закордонних господарів.
Людське життя в такій логіці, це статистика.
Втрати це «необхідна ціна».
Загиблі , це «герої», якими зручно прикривати власну безвідповідальність і жадібність.
А будь-яке питання про сенс, межу чи альтернативу, оголошується зрадою.
Найбільший цинізм у тому, що українців ставлять перед фальшивим вибором:
або мовчки помирати, або бути оголошеними ворогами.
Бо жодна країна не виживає,
коли її еліти готові жертвувати нацією заради інтересів «глобальних партнерів» і власного збагачення.
Жодна війна не виграється,
коли правда оголошена загрозою,
а совість- слабкістю.
І якщо правда сьогодні комусь заважає,
значить, проблема не в правді.
Проблема в тих, хто боїться, що народ перестане бути мовчазним ресурсом
і згадає, що він — джерело влади, а не її жертва.
В Україна є хоч один політик, який думає за інтереси України і народу, а не інтереси інших країн?
Питання риторичне.
Є хоч хтось, хто в період війни думав би за звичайних людей!
Думав як зберегти людей! Захистити людей!
Думає, як полегшити життя людей, а не зробити їх життя ще гіршим і тяжчим під час війни, своїми антиконституційними і антинародними законами!
Який не краде на крові!
Чи є в Україні хоч один політик, який у розпал війни поставив життя людини вище за рейтинги, геополітику й власну вигоду?
Хто думав не про те, як втриматися при владі, а про те, як зберегти народ?
Бо як закінчувати війну чи як її продовжувати- влада радиться з ким завгодно: з іноземними партнерами, радниками, міжнародними фондами, посольствами, «експертами».
Але не з народом України.
Не з тими, хто воює.
Не з тими, хто втрачає синів і дочок… батьків, рідних і друзів.
Не з тими, хто живе під обстрілами.
Не з тими, хто тягне цю країну на собі не один рік!
У народу хоч раз запитали, чого хочуть вони!?
Бо воювати чужими життями дуже легко. Поки не треба жертвувати своїм! (скопировано)
Dino4ka1984• вчера в 16:42
vinika• вчера в 16:43
Чому не спитали? Питають, ті самі опроси з вулиць, а не під анонімами тут. Під русню точно ніхто не хоче, це 100%
автор грешница кающаяся • вчера в 16:45
Я НЕ ТІШУСЬ ГРОШАМ ІЗ ЄВРОПИ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ВІЙНИ В УКРАЇНІ СКІЛЬКИ ЩЕ ЛЮДЕЙ ЗАГИНЕ А РЕЗУЛЬТАТ ЯКИЙ ????
Я ВПЕВНЕНИЙ НА ВСІ 100% ЩО ОТОЧЕННЯ СМАРАГДОВОГО БУДЕ РОЗКРАДАТИ ЦІ ГРОШІ ПРИЧОМУ З ТАКОЮ НЕНАСИТНІСТЮ ТАК ЯКБИ В НИХ БІЛЬШЕ ВЖЕ НЕ БУДЕ МОЖЛИВОСТІ КРАСТИ !!!
А СМАРАГДОВИЙ ПОКЛАСИЦІ БУДЕ РОЗКАЗУВАТИ ЩО ВІН ПРО ЦЕ НІЧОГО НЕ ЗНАВ І ЙОМУ ПРО ЦЕ НІЧОГО НЕ БУЛО ВІДОМО ВІН ВСЕ РОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНЦІВ !!!
А ТАК ЯК ЦІ КОШТИ ХТОСЬ ІЗ ПРИВАТНИХ ОСІБ БУДЕ НАДАВАТИ В ЯКОСТІ КРЕДИТУ ТО ПО СУТІ БУДЕ КРЕДИТУВАТИ ДИКТАТУРУ ВБИВСТВА ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ В КРАЇНІ ПРОДОВЖЕННЯ КРОВАВОЇ БІЙНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ЯКОЇ ЗАГИНЕ ЗНАЧНА КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ А ЧАСТИНУ З ЦИХ КОШТІВ ПОВТОРЮЮСЬ Я ВПЕВНЕНИЙ РОЗКРАДЕ ОТОЧЕННЯ СМАРАДОВОГО !!! (скопировано)
Соседка Маши• вчера в 16:48
Ответ дляvinika
С улиц ? Под русню 100% не хотят, кому 100% могилизация не грозит..
автор грешница кающаяся • вчера в 16:49
Ответ дляvinika
какие альтернативы?мы что, можем победить?
КлавдіяЧерепиця• вчера в 16:48
Меньше п×здить надо было, может быть уде и закончилось бы всё, ненасытные.
Только фразочками разбрасывается, угрожает
Соседка Маши• вчера в 16:49
Ответ длягрешница кающаяся
Уже почти
Кава з перцем• вчера в 16:50
Вже вирішено, паузи не буде, мародерство ЗЕ банди буде й далі триватиме, повзуча окупація та спалення мобілізаційного ресурсу в котлах Сирського триватиме й далі, за планом. Європа Зельцу дала грошей воювати( здавати території на тлі провалу фортифікацій та палити людський ресурс) й далі
автор грешница кающаяся • вчера в 16:52
Ответ дляСоседка Маши
Уже почти
приезжайте в Николаев,Одессу и др. посидите под бомбежками без света,без воды,без отопления и без всякой помощи от государства.
Кава з перцем• вчера в 16:51
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Чому менше, якщо це безкарно для зелених, вони ж НЕ ЛОХИ)
фруктовая• вчера в 17:02
ой не читаю эти простыни юлько шоколадо мертветчуковской ботни.ГДЕ АЛЬОШКА ПАРАШЕНКА АХФИЦЕР ВСУ ХЕРОЙ АТО ПРИСЯГУ ДАВАЛ .
фруктовая• вчера в 17:02
альошку парашенка в окопы и мы все за ним пойдем.а то как папа наворовал то все гуд.то зачем было присягу народу давать
Солнышко-93c6• вчера в 18:12
Ответ дляфруктовая
Солнышко-93c6• вчера в 18:12
Ответ дляфруктовая
Соседка Маши• вчера в 21:14
Ответ длягрешница кающаяся
Мне и в Днепре все это выдают :(