Реверанс• вчера в 21:02

На зустрічі з головою ФБР УМЄРОВ просив захисту від НАБУ в справі МІНДІЧА

Якщо,топити Україну то до кінця.НА ЗУСТРІЧІ З ГОЛОВОЮ ФБР УМЄРОВ ПРОСИВ ЗАХИСТУ ВІД НАБУ В СПРАВІ МІНДІЧА .
При цьому зашкварений в скандалі з кражею грошей і передачею їх в Росію чинний секретар РНБО призначений президентом керівником переговорної групи.
По-перше, Рустем Умєров — фігурант «плівок Міндіча». Це говорить про те, що коли Умєров обіймав посаду міністра оборони, то друг президента успішно тиснув на нього щодо контракту на бронежилети під компанію «Мілікон». НАБУ вже викликало Умєрова на допит, а Руслан Магамедрасулов також заявив, що операцію «Мідас» узагалі від самого початку розробляли щодо Міноборони.

Умєров публічно відкидає звинувачення, проте запитання щодо контракту залишаються. Зокрема, за даними членкині Громадської антикорупційної ради МО Тетяни Ніколаєнко, заради допуску компаній, пов’язаних із Міндічем, Державний оператор тилу змінив умови тендера, визнав переможцем «Фортецю захисту» без ліцензії, а потім скасував торги на 1,6 млрд грн. Повторний тендер на 225 млн виграв «Мілікон» — компанія без власного зразка бронежилета. Корупційні ризики ще в березні зафіксували незалежні органи, але їхні висновки проігнорували. Контракт розірвали вже за Дениса Шмигаля — експертиза підтвердила неналежну якість.За даними чотирьох анонімних джерел The Washington Post, під час візиту до Сполучених Штатів для переговорів щодо мирного плану Умєров провів закриті зустрічі з директором ФБР Кашем Пателем і його заступником Деном Бонджіно.

«Ці зустрічі стривожили західних чиновників, котрим, як і раніше, невідомо про їхні наміри та цілі. Дехто заявив, що, на їхню думку, Умєров та інші українські чиновники звернулися до Пателя й Бонджіно, сподіваючись одержати амністію від будь-яких звинувачень у корупції, що їх можуть пред’явити українцям. Інші побоюються, що новостворений канал може бути використаний для тиску на уряд Зеленського, аби змусити його прийняти мирну угоду, запропоновану адміністрацією Трампа, що містить серйозні поступки з боку Києва», — написало видання.
https://zn.ua/ukr/POLITICS/na-zustrichi-z-holovoju...

Гадаю, було так’сам срок мотати не піду, піду на співпрацю зі слідством, тільки гроші всі не забирайте’.
Це було в сериалі про Голобородька, доречі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 13
Зеленський знищує зсередини
Головне ділитися з президентом
автор Реверанс • вчера в 21:04
Вони там зовсім мозги скурили?
Украина заинтересована в том, чтобы США прекратили раскручивать Миндичгейт через НАБУ, так как это подрывает позиции Украины в геополитике и об этом просил Умеров’.Пономарь
Like-995b• вчера в 21:08
Ему одному вышака брать скучно (с)
автор Реверанс • вчера в 21:08
Ответ дляLike-995b
Ему одному вышака брать скучно (с)
Вся родина Умерова в США.Добігти би живим і з вкраденими грошима.
Like-995b• вчера в 21:09
Ответ дляРеверанс
Он там об этом и ведет переговоры в Майами
автор Реверанс • вчера в 21:12
Цікаво,в цьому балагані набраному Зеленськом є хтось,хто не краде в нас?
Svetl.ana• вчера в 21:21
Ответ дляРеверанс
он оттуда не вернется
Еленнн• вчера в 21:22
Ответ дляРеверанс
зато є головне- ’бариги немає’. так що плебсу все нормально..
Svetl.ana• вчера в 21:26
Ответ дляЕленнн
а чому його немає? в нього все в порядку
helene_re• вчера в 21:26
Так они в открытую стебутся - шукают міністра енергетики

https://www.facebook.com/watch/?v=842391401901623
Honda-• вчера в 21:28
Сказ о том как еврей, татарин и русский Украиной правили...
автор Реверанс • вчера в 21:28
Ответ дляhelene_re

Шоу ’шукаємо міністра енергетики’ - ведучий Давід Арахамія. Могло б бути смішно...але чогось страшно
’Шукаємо міністра енергетики. Підніміть руки, хто хоче спробувати. Дуже хороші умови: зарплата 57 тис. грн, довічний фінансовий моніторинг, НАБУ та САП як бонус, - голова фракції ’Слуга народу’ Арахамія.
Просить підняти руки в залі, ’якщо є бажання спробувати’... Каже, що в залі є Андрій Коболєв, але він ’руку не підніматиме, бо розумний’
Вибачте,хай для всіх буде.Не всі на ФБ.
автор Реверанс • вчера в 21:29
Ответ дляHonda-
Ви того поца мамиріми за єврея маєте?
Еленнн• вчера в 21:35
Ответ дляSvetl.ana
баригу відігнали від корита.., і до слідуючого разу не допустять,-не марно превентивно санкції ввели..
але плебс довольний,що капець.
Svetl.ana• вчера в 21:36
Ответ дляЕленнн
але плебс довольний,що капець.
а че за него переживаете? у него все в шоколаде
Honda-• вчера в 21:39
Ответ дляРеверанс
Ви того поца мамиріми за єврея маєте?
Едва-едва полупоц.
Honda-• вчера в 21:40
Svetl.ana• вчера в 21:49
’Українська правда’ знайшла Міндіча в Ізраїлі
Valentina shop2020• вчера в 21:53
Ответ дляРеверанс
Вот такие патриоты татары,они волнуются ща свои деньги им страна не нужна
Valentina shop2020• вчера в 21:57
Ответ дляSvetl.ana
А зачем его искать,все знали куда он свалил и доставать никто его не будет.
Купил себе 77 квартир по скидке
Svetl.ana• вчера в 22:15
Ответ дляValentina shop2020
Купил себе 77 квартир по скидке
так он же в розыске)))
22 листопада стало відомо, що Україна оголосила в розшук фігурантів справи ’Мідас’ Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, які підозрюються у вчиненні корупційних злочинів.
Svetl.ana• вчера в 22:16
Ответ дляValentina shop2020
Купил себе 77 квартир по скидке
ага, и вывел бабло перед отьездом. хана ривердейлу
автор Реверанс • 1 час назад
Ответ дляSvetl.ana
Давно в порядку?Бо з президентом Зеленським,який маніакально відкриває проти нього кримінальні справи,які забирають безліч часу це нормально отруює життя.За допомогу ЗСУ накладено арешти на рахунки Порошенка.Забрані ліцензії на закупки зброї за кордоном.Вони анульвані.Спартанів та інше Порошенко для ЗСУ в Британії та інших країнах купувати офіційно не може.Вантажі для ЗСУ на території України блокує контророзвідка України.Що в цьому з нормального?
автор Реверанс • 1 час назад
Ответ дляЕленнн
але плебс довольний,що капець.
Дурні не наржалися,а поскільки не обтяжені мозком логічних висновків не роблять.Нікому не цікаво,де був Зеленський в час нападу росії і чому Порошенко роздавав зброю і виставляв блок-пости по Києву.Де ж був в цей страшний час улюбленець народних мас Зеленський?Смоктав мівіну в бункері?