сою не люблю• вчера в 18:16

Що зазвичай відбувається з вашим харчуванням, коли життя заходить у стресовий

період?
Ви їсте більше, менше чи взагалі перестаєте стежити?
младокошкина• вчера в 18:17
Мало ем и тощаю. Сегодня сфоткалась в магазине, всё висит на мне, и штаны, и куртка
Докладальниця• вчера в 18:19
Мало, можу взагалі не їсти декілька днів
Галябалована• вчера в 18:20
худею
Бокс-орун• вчера в 18:21
Ем, что попадеться под руки. Не служу за питанием
рукиЖимолости• вчера в 18:23
Не ем.
Но стараюсь фрукты брать и прислушиваясь к себе что хоть чуть чуть, но хочется. Тогда беру творог, мойву, овсянку.
Ручки-Крючки• вчера в 18:24
коли дуже сильно стресую то декілька днів взагалі нічого не їм, коли стрес зашкалював (дитина в реанімації), в важкому стані в лікарні - тоді декілька днів не те що не їла і нічого не пила, я в туалет взагалі не ходила.
На роботі коли був дуже стресовий місяць в цьому році - майже не їла, пила раз в день.
Коли попускає - їм як бригада голодних комбайнерів.
Кукарикуууууу• вчера в 18:24
Ем много сладкого
Полюю на дрони• вчера в 18:29
Та практично нічого не змінюється
Мамкиня доця• вчера в 18:35
Моє харчування вибудоване як годинник вже багато років і не залежить ні від чого.Прямо до такої степені. Через затори не могла поїсти в іншому місці.
Ло Шарик• вчера в 18:34
Їм морозиво часто. І ковбасу на ніч. Багато.
Кава з адреналіном• вчера в 18:35
Ем без аппетита.
Шалена красуня• вчера в 18:36
Ничего не ем во время стресса. Не могу. Начинает тошнить. Могу выпить ряженки, если уже начинает голова от голода кружиться.
Лика-прилипка• вчера в 18:42
Мету все підряд, смаку немає, як картон.
Аліса-90ae• вчера в 19:02
Не їм і не відчуваю голоду
Тарабарщина• вчера в 19:22
До чого тут харчування?
Чим одне й теж

М´ясо, овочі, яйця, сир

Я просто починаю пити
Играю у края• вчера в 21:44
Нет аппетита
Страхованная• вчера в 23:44
Ответ дляШалена красуня
І я майже так само. І коли курила, то чай і сигарети ще.