грешница кающаяся• вчера в 20:07

Перед концом света.

Памʼятаєте ту частину із св. Откровення Іоанна Богослова, де він описує двох пророків, яких Бог пошле на землю перед настанням кінця світу і перед приходом царства антихриста.
Він пошле їх як останнє свідчення істини перед кінцем віку.
В Одкровенні Іоанна Богослова сказано, що ці два пророки матимуть владу від Бога свідчити проти зла і беззаконня світу: «І дам двом свідкам Моїм, і вони будуть пророкувати тисячу двісті шістдесят днів, одягнені у веретища.»
Святе Письмо попереджає нас, що перед кінцем світу правда стане нестерпною для світу. Любов і віра охолоне. А зло настільки поглине людей, що вони будуть ненавидіти навіть рідних…
«Брат видасть на смерть брата, а батько – дитину. Повстануть діти проти батьків та вбиватимуть їх.
І всі будуть ненавидіти вас через ім’я Моє. Але хто витримає до кінця, той буде спасенний».
А ті, хто говоритиме її від імені Божого, будуть відкинуті, зненавиджені й убиті. Не тому, що вони творили зло, а саме тому, що викривали зло.
«І мешканці землі радітимуть з того й веселитимуться, і пошлють дарунки один одному, бо ці два пророки мучили тих, що живуть на землі.»
(Одкр. 11:10)
Це одне з найстрашніших і жорсткіших місць. Люди не просто зрадіють смерті праведників — вони влаштують свято.
Вбивство пророків стане причиною радості, взаємних подарунків, торжества.
«Немає нічого тяжчого для людини, ніж бути викритою у гріху. Той, хто любить гріх, ненавидить того, хто називає його злом.» - каже Святитель Іоан Златоуст.
Світ настільки буде лежати в гріху, що правда і добре стане для них ярмом і вогнем, що опалює їх беззаконня.
Брехня настільки стане буденністю і нормою, що будь-яку правду вони будуть називати злом. І саме тому ті, хто свідчитиме істину від імені Бога, стануть для них ненависними.
Бо вони будуть «мучити» їх совість.
Кожне слово праведників буде немов дзеркало, у якому люди бачать власну неправду і нечистоту, і це дзеркало їх дратує, мучить і лякає.
Люди будуть шукати спокою у брехні, у підлабузництві, у виправданні власного беззаконня.
Той, хто закликає до покаяння, буде сприйнятий як ворог, бо пробуджує совість і порушує зручний світ гріха. Святитель Феофан Затворник писав: «Коли серце звикає до гріха, слово істини сприймається як насильство, а викривач, як ворог.»
І тому перед настанням кінця світу, перед царством антихриста, ті, хто говорить правду, будуть не просто відкинуті — світ буде радіти їхній загибелі.
Але навіть у цій радості Божа правда не зникає: вона завжди повертається, бо Господь має останнє слово, і світло істини завжди проростає крізь темряву.
Святий Антоній Великий якось сказав такі слова: «Прийде час (останні часи) коли люди збожеволіють, і якщо хто буде не подібний до них( не буде робити безаконня і зло як вони), то повстануть на нього, кажучи: ти безумний і хворий, бо не такий, як ми».(скопировано)
автор грешница кающаяся • вчера в 20:28
Ответ дляLisa_m
Вы слишком агрессивны для человека, несущего свет в массы. Что и подтверждает вами написанное. Все мы можем начать прежде всего с себя.
Это вы сказали про себя.Это ваша собственная реальность.
KriskaA• вчера в 20:28
Ответ дляBrichka_04
Вы удивитесь, но в 14-16 веке и ранее. Всегда всё было одинаково. Лгали, жили во грехе и прочее. Всегда!!!! Всегда бедные умерли, а богатые жировали. Всегда! Все войны были жестокие и не справедливые. Всегда. Человечество никак не поменялось, абсолютно. Людей только больше стало.
Тю, а в Нідерландах в 17-ст політична боротьба закінчилася тим, що прем´єр міністра зжерли. В прямому сенсі слова.
А папи римськи чпокали своїх доньок.
А діти до 20-го ст. йшли практично на рівні худоби.
Так що коли були найжахливіші часи - то ще велике питання.
04214• вчера в 20:29
Ответ длягрешница кающаяся
ваше мнение меня не интересует.
а чия думка вас цікавить? до кого визвертаєтесь цією темою тут?
KriskaA• вчера в 20:29
Ответ длягрешница кающаяся
Учитесь думать! Читайте книги!
Бляха, ви асіліл вперше коротенький текст апокаліпсиса - перший після букваря - і вирішили нести знання в маси при чому з лютим апломбом і таким же тупим нерозумінням прочитаного
KriskaA• вчера в 20:29
Ответ дляgizzaGinora
А ще помирали від чуми і прокази)
Мільйонами)

Ото час був)
Ага, мрія :)))
Lisa_m• вчера в 20:30
Ответ длягрешница кающаяся
Это я сказала о вас. Но очевидно вы этого не поняли из-за той злости, с которой накинулись на всех комментаторов, даже тех, кто не писал вам ничего плохого.
KriskaA• вчера в 20:30
Ответ длягрешница кающаяся
УЧИТЕСЬ ДУМАТЬ САМИ!
Всьо....єйо заклініло.
автор грешница кающаяся • вчера в 20:31
Ответ дляLisa_m
Это ваша реальность,а не моя.
KriskaA• вчера в 20:31
Ответ длягрешница кающаяся
Это ваша реальность,а не моя.
Гдє ?
автор грешница кающаяся • вчера в 20:32
Ответ дляKriskaA
Гдє ?
в голове.
Nathalie27• вчера в 20:32
Ответ длягрешница кающаяся
УЧИТЕСЬ ДУМАТЬ САМИ!
Та я хотіла з Вами поділитися власними думками. І щоб не було непорозумінь спочатку було б доречно дізнатися Вашу думку.
gizzaGinora• вчера в 20:33
Ответ длягрешница кающаяся
Учитесь думать! Читайте книги!
Так а ви чого не навчилися?
Ви вивалюєте якусь інформацію, і не можете зробити елементарні висновки!
KriskaA• вчера в 20:34
Ответ длягрешница кающаяся
в голове.
рєальнасть в галавє ?
автор грешница кающаяся • вчера в 20:34
Ответ дляNathalie27
Раз это моя тема значит я с этим СОГЛАСНА.
KriskaA• вчера в 20:34
Ответ длягрешница кающаяся
с чєм ?
автор грешница кающаяся • вчера в 20:35
Ответ дляKriskaA
с чєм ?
что с чем?
KriskaA• вчера в 20:35
Ответ длягрешница кающаяся
что с чем?
согласна
автор грешница кающаяся • вчера в 20:35
Ответ дляKriskaA
согласна
ты тупая?
gizzaGinora• вчера в 20:35
Ответ дляKriskaA
Ага, мрія :)))
А мужчини в латах?)
А жінки,яких не вважали за людей?
А відсутність елементарних речей типу туалету чи гарячої води?)

Ну, реально, мрія. Тільки от не моя))
KriskaA• вчера в 20:36
ваш нік - грешница кающаяся .....так.....якщо подумати, ти ви - та сама блудніца на звєрє ??? Вот оно чо, Міхалич
автор грешница кающаяся • вчера в 20:36
БЕСНОВАТЫЕ лучше НЕ ПИШИТЕ НИЧЕГО.Для вас так лучше.
KriskaA• вчера в 20:36
Ответ длягрешница кающаяся
ты тупая?
тупая тут ті, хабалка.
Nathalie27• вчера в 20:36
Ответ длягрешница кающаяся
Це прекрасно, тільки я не про згоду питала, а про Вашу особисту інтерпретацію прочитаного. Святе письмо ніхто не сприймає прямо.
Teonaa• вчера в 20:37
Ответ длягрешница кающаяся
Вы хоть прочитайте, прежде, чем вопрос задавать,
Та це зоч читай, хоч не читай…
Я прочитала. Треба росшифровка. Ніякого гріха нема, родинні зв‘язки в абсолютній нормі: матері захищають дітей, до кінця; чоловіки працюють і допомагають вдома. Батьками опікуються. Які ще гріхи?
Де пророки? Ще нема? Вже їх вбили? Якщо вже - то хто б це міг бути, як їх було вбито?

Смертям ніхто не радіє. Всі плакали/плачуть/заплачуть після того як все скінчиться. Плачу хватає.
Дійсності написане не відповідає.
KriskaA• вчера в 20:37
Ответ дляgizzaGinora
А мужчини в латах?)
А жінки,яких не вважали за людей?

Ну, реально, мрія. Тільки от не моя))
Пояси цноти
KriskaA• вчера в 20:37
Ответ длягрешница кающаяся
а то шо, грєшніца ?
Rrroxy• вчера в 20:38
Ответ дляgizzaGinora
І які висновки?)
Що маньку треба баніть одразу після її вспливу
gizzaGinora• вчера в 20:38
Ответ длягрешница кающаяся
Ааагааа
Ну ясно понятно.
Teonaa• вчера в 20:38
Ответ длягрешница кающаяся
ваше мнение меня не интересует.
Да ми поняли що Вас не цікавить наша думка. НАС цікавить Ваша. Розшифруйте?
автор грешница кающаяся • вчера в 20:39
Бесноватые беснуются! Как вас много! Беснуйтесь без меня!