Кусман Сиру• 1 час назад

У меня пропали любимые трусы

Полгода искала, нету. А у вас бывает такое?
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Раздеваться надо дома, а не под забором.
Викачую яйцями• 1 час назад
Поищите на люстре или в холодильнике
Не за Будка• 1 час назад
Было. Приехала на несколько дней в другой город порешать дела.Среди взятых трусов было 2 любимых одинаковых. Жила в своей квартире и никто туда не заходил больше.
Сама была только дома, по инстанциям ходила, в магазин. Все.

Одни любимые трусы потеряла
(квартира пустая стоит, только мебель, так что потерять негде было)
Фізик-ядерщик заочно• 1 час назад
Алина?)
Астановитесь• 1 час назад
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Алина?)
Идите нафиг, опять сами сочиняете и говорите, что я
Фізик-ядерщик заочно• 1 час назад
Ответ дляАстановитесь
Весотехник• 1 час назад
Ответ дляАстановитесь
А ви наче нічого не губили.
Ну от не треба ля ля.
Фізик-ядерщик заочно• 1 час назад
Ответ дляВесотехник
А ви наче нічого не губили.
Ну от не треба ля ля.
та ей наоборот нравится внимание, кокетничает)))
МояХатаЗкраю• 1 час назад
Я колись попрала труси разом з підковдрою, труси туди всередину потрапили і там лишились. Ту підковдру використовувала лише коли приїздили гості, тому в шафі вона пролежала десь півроку)
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляНе за Будка

Одни любимые трусы потеряла
У чоловіка вже двічі пропадає одна й та сама футболка. Звичайна, не улюблена.
Чоловік 2ХЛ носить, тобто це велика чорна футболка. Носить її лише вдома, бо навіть на нього великувата, зате у міжсезоння у ній зручно і тепло.
Перший раз вона щезла пару років тому, знайшлася влітку у шафі на тій поличці, де футболки, тільки під стіночкою. Хоча звідти двічі на рік все вигрібається.
Через два чи три прання вона знову пропала. Може, роки через два знайдеться...
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ дляАстановитесь
Не тільки ж вам зіркою бути) народ теж хоче.
Аль де Барановна• 1 час назад
У мене колись пропав бюстгалтер. Знайшла я його через місяць на плічках під сорочкою:)))
Тень льва• 1 час назад
Я не могу года два найти платье дочки. Из дома пропало.
Сарафанное радио• 19 минут назад
Если красные, то скорее всего на люстре
Швидкоруч• 2 минуты назад
Фетишисты украли