Света С Приветом• сегодня в 00:43
Дівчата, підкажіть як Ви справилися з самотністю
і відсутністю радості в житті, через виїзд доньки за кордон разом зі своїм хлопцем. Вона промінчик і позитив у моєму житті. Не уявляю своє життя без неї.
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Ответ дляСвета С Приветом
Я це ніби розумію. Але ... нічого нецікаво. Це як замість їжі пропонувати воду, її ніщо не замінить.
Це складно, насправді. Щоб не писали, але замінити близьку людину неможливо. Сум все одно є ((
Суцільна зрада• 1 час назад
Я не бачила свого сина 4 місяці 😭😭😭 йому 16. Він за 2,000 ум від нас. Я дуже сумую, хоча завалена справами з усіх боків. Але це не допомагає 😭
Мэри Попкинс• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
Де саме він?навчається?Ви зустрінетесь на Різдво?
Моєму синові також 16,поки що зі мною
ФФФФристайла• 46 минут назад
Я не знаю,мы как только отправили второго-только жить начали,если бы не война,то вообще кайф.Может потому что сыновья у меня.Мы очень близки,но муж-мой главный друг.Мне и подруг не надо.
Полонянка SexShop-а!• 29 минут назад
Ответ дляБарабасиха
вы сами сможете если подумаете.
Это не аргумент.
ЭмчЭндЭм• 27 минут назад
Ребенок гость в твоем доме, воспитай и отпусти. Всегда знала, что надо будет отпустить и отпустила. Не знала где будет жить, сможет ли приезжать раз в месяц, но была готова была и к жизни на расстоянии, с 2022 виделись один раз, почти год назад. Когда ребенок уходит из дома, конечно первое время дом пустой, но нужно не сидеть страдать по этому поводу, а думать о том, что где-то там его ждет лучшая жизнь. А себя можно занять чем либо, тут трудно советовать, все индивидуально. Мне вас понять трудно, это же не как раньше, когда общались только письмами, есть телефон, есть видеосвязь, мне этого достаточно. Я правда замужем, но не думаю, что если бы была одна, то это что-то изменило бы, здесь дело в психологическом настрое, никогда не планировала, что ребенок будет жить рядом и развлекать меня каждые выходные.
Примарочка• 24 минуты назад
Ответ дляСвета С Приветом
Так донька ж не сама. Вона з коханим, надійним і тд. Вона мене не розважала, у неї своє життя навіть тут і особливо не допомагала. Але завжди поряд, обійми, вечірні розмови, вона мій емоційний спокій. Роки два для заспокоєння - оце Ви мене ’обнадіяли’.
Сподіваюсь, ви адаптуєтесь швидше, бо ваша не сама, то ж має бути спокійніше. Мені довелось виїхати, хоч і в Україні, але тут родичів-знайомих-друзів теж немає, працюю віддаленно, то ж немає спілкування і з колегами, - майже як кріт у норі, весь час один на один зі своїми думками. Може цей момент ще так подовжив моє звикання до ситуації. А так ви дивіться, на кого/або що ви можете переключитись, щоб не зациклюватись на самотності
Света С Приветом
• 23 минуты назад
Ответ дляСуцільна зрада
Жахливо. Нема чого сказати, бо всі слова підтримки і заспокоєння мені не допомагають, а тільки дратують.
Света С Приветом
• 21 минуту назад
Ответ дляФФФФристайла
Це дуже добре, що є такий ’друг’ в особі чоловіка.
ЭмчЭндЭм• 20 минут назад
Ответ дляСвета С Приветом
Потому что вы себя накручиваете и противитесь тому, чтобы перестать страдать. Сложилось не так, как вы хотели, все не то, все пропало. Она никуда не делась, к счастью жива, здорова и надеюсь счастлива, и мобильную связь вам не отключили, звоните время от времени и радуйтесь, что у нее все хорошо.
Света С Приветом
• 14 минут назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не про розваги, а про спілкування, відсутність дитини у моєму житті поряд. Телефон це не те, але так він полегшує.
Света С Приветом
• 16 минут назад
Ответ дляПримарочка
Дякую.
Света С Приветом
• 13 минут назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це ж не так просто викинути з думок і перестати думати. Сльози самі котяться
Пушап Мі мі• 9 минут назад
Ответ дляСвета С Приветом
Плануйте собі поїздку до дочки, може так легше морально буде