побольшомусекретику• сегодня в 10:44
У кого Sense банк?
Вы выводили кешбек? Он только накапливается, а вывести не могу, пишет нет доступных покупок для возврата. Смысл в нём?
Бла бла бла• сегодня в 10:52
Значит у вас недостаточно. Там не меньше 100 грн должно быть, с учетом того, что 18% удерживается налог на доходы
В Сенс банку по іншому виведення кешбеку ніж наприклад, у Моно, де кошти виводяться від певної суми. В Сенсі кешбек виводиться як повернення коштів за певні покупки, тобто не за будь-які покупки (начебто за ті категорії покупок, за які в Сенсі може бути кешбек). При чому ці покупки по сумі мають бути меншими суми кешбеку. Наприклад, у мене зараз є кешбек 290 грн, мені пропонують повернути 220 грн за мою покупку в кафе. Кешбеку мені повернуть рівно у сумі покупки, але спишуть більшу суму, тому що ще податок.
Весняний Марафон• сегодня в 11:33
В Сенсі виводяться за покупки, які ви здійснили минулого місяця.
До речі в Приваті другий місяць гарний кешбек -7% на продукти та супермаркети. Купую українське,національний кешбек 10%+ 7% від Привата.Ітого -17%
Весняний Марафон• сегодня в 11:39
В Приваті кешбек по 7% на одяг, товари для дітей, будівельні супермаркети, продовольчі, та деякі інші.
побольшомусекретику
• сегодня в 13:07
Ответ дляБла бла бла
У меня 118.
побольшомусекретику
• сегодня в 13:09
Ответ дляВесняний Марафон
А с теми, что раньше были ? Вывести нельзя? Бред какой. Итак этот банк не нравится. Надо закрывать.