П´яна вишня• Изменено сегодня в 13:38
Ви би позичали великі кошти на лікування кота?
Довго товаришувала з людиною. Наче непогана. Сталася у мене важка ситуація. Захворів котик. Я за кордоном. Тут все дуже дорого. Котику було 12 років. Кошти на лікування я позичила. Котик не вижив. Подружка не підтримала мене. Хоча я не просила у неї коштів. Просто розказала ситуацію. Вона мені якось зі злістю сказала, що лікувала б дома сама, що вона не навіжена через кота влазити в борги. Що у неї є діти. Якось мене відштовхнуло від неї і не знаю, як далі спілкуватись. До чого тут її діти? То ж моя ситуація, а не її. В її голосі прям якесь роздратування було. В мене теж син, теж складно з грошима. Але я б не змогла спокійно жити, якби не спробувала врятувати. Я дуже переймаюся її словами? Ви б переживали через таке?
П´яна вишня
• сегодня в 14:57
Ответ дляГладиолус
Расскажу свою историю. Я подкармливала, лечила иногда бездомных.
Кто то из знакомых знал и говорил , молодец, кто то корм приносил, от которого домашнее животное отказалось…я особо не афишировала, но и не скрывала.
Только лучшая подруга с детства и парень мой иногда кидали « да на фиг оно тебе надо.., лучше себе помадку купи…». Ну люди хорошие, имеют право на свое мнение.
Соучилось так, что я заболела. Это была лакмусовая бумажка. Во первых, я даже не предполагала, что вокруг меня столько хороших людей., мне материально помогли люди с которыми я два раза в жизни пересекалась, клиенты…уборщица в офисе , дала 400 грн со словами « ребенок, тебе нужнее»
Угадайте кто только сказал «все будет хорошо?»😂😂😂
Чому так?
Білий Лосик• 2 часа назад
Ответ дляГладиолус
Подруга и парень
Гладиолус• 2 часа назад
Ответ дляП´яна вишня
Чому так?
Ну вот так))
У меня по итогу все отлично))
Я замужем и муж хоть и ворчит на котов домашних, но следит что б вкусняшки были))
И напоминает, чтоб уличным я не забыла корм заказать… даже тогда, когда у нас ..опа была в материальном плане.
У меня по итогу все отлично))
Ответ дляП´яна вишня
Тут справа не в тому, ким був для мене мій котик. А в її реакції на мій вчинок. Її він ніяк не стосувався. Все, що від неї вимагалося, просто моральна підтримка. Якби я в неї позичати намагалася, то такого не було. Я їй сказала, що кошти є, мені позичили.
Насправді, я думаю, цей тон це не реакція на ваші слова, це втома від своїх проблем.
П´яна вишня
• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Нажаль ні. Я після того говорила з нею ще декілька разів. Її позиція незмінна. Вона б лікувала сама. Але в моєму випадку то було неможливо взагалі і вона то знала. Ну то й сама так сама. То її вибір. Але назвала мене несповна розуму через мій вчинок. Він її дійсно розізлив. Але я не зрозуміла причину. На неї це ніяк не вплинуло
Зліпок ступні• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
На жаль, ніякої ’однієї лінії’ при обмеженому ресурсі не існує.
Тогда и берут в долг
Зліпок ступні• 2 часа назад
Ответ дляХаДиДиШь
Она потратила последние деньги
Если вдруг завтра останется без работы,то дети будут голодать
Мы в ответе за всех, кого приручили и родили
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Я люблю тварин. Коли тяжко помирала моя 10-річна собака - я робила все можливе протягом тижня. Але це було в рамках моїх фінансових можливостей. Коли через тиждень лікування стан тільки погіршився і мені запропонували дорогу операцію - я відмовилась. Собаку приспали.
Я впевнена, що зробила правильно.
Недоречно ставити потреби тварин вище за потреби сім´ї.
Я впевнена, що зробила правильно.
Животные это и есть семья
П´яна вишня
• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Животные это и есть семья
Не всі то розуміють. Наче тваринка немає почуттів чи не хоче жити
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Животные это и есть семья
У меня другое понятие о семье.
А животные - это питомцы.
Чудо в декрете• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Тогда и берут в долг
А якщо ти вже набрався боргів і більше ніхто тобі грошей не дасть?
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляП´яна вишня
У тварин інший термін життя. І треба це розуміти, коли берете тварин в своє життя.
П´яна вишня
• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
А до чого тут термін життя і хвороба тварини? Він ще міг жити. Не такий він був і старий
Зліпок ступні• 51 минуту назад
Ответ дляСаджу все зарання
У меня другое понятие о семье.
А животные - это питомцы.
Ну так и не заводите их.
Зліпок ступні• 51 минуту назад
Ответ дляЧудо в декрете
Кредитный лимит есть
Зліпок ступні• 51 минуту назад
Ответ дляСаджу все зарання
Так теперь его не лечить или как?
Кукусикиииииии• 51 минуту назад
Ответ дляП´яна вишня
Я розумію, що вона має право на свою думку. Але вона так зі мною розмовляла роздратовано, наче я прям цим вчинком щось погане їй заподіяла
она понимает, что неправа, и это ее бесит.
Чумачечая_• 36 минут назад
Ответ дляСаджу все зарання
У меня другое понятие о семье.
А животные - это питомцы.
Так само думаю, кішку я б не лікувала ніколи б.
Кукусикиииииии• 23 минуты назад
Ответ дляЧумачечая_
сельская психология.
Так у подруги была ситуация.
Собака у соседей заболела. По симтомам отравление.
подруга знала собаку со щенка, играла с ней. Жалко было очень.
Вылечила, потратила деньги, с условием. что она ее забирает.
Соседи были против лечения - сказали, хай сдохне.
А когда собака выздоровела, захотели вернуть, но подруга уже отдала ее хорошим знакомым.
Так у подруги была ситуация.