Альдебаран• 1 час назад
Прошу підписати петицію
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Ви б хоч опис додали що за петиція 🤷🏼♀️
Судя по выбору раздела, то что-то связанное с заказами на ин.сайтах
я Кукарача• 1 час назад
Ответ дляЯ не Тролль
Ви б хоч опис додали що за петиція 🤷🏼♀️
Это сайт электронных петиций президенту Украины. Девушка вчера тоже создавала такую тему, собирает голоса для присваивания умершему воину звания героя Украины. Раздел темы конечно вообще ни к селу ни к городу
Я не Тролль• 1 час назад
Ответ дляя Кукарача
Так а що не можна нормально тему створити, написати що за петиція і тд?
Хоча, напевно я вже її підписала, бо я по четвергам заходжу туди і підписую всі абсолютно петиції про загинувших воїнів.
Аноним_1859• 1 час назад
А поясніть, що дає звання героя ? Всі хто пішли воювати в тій чи іншій мірі вже всі герої ! Хтось більше, хтось менше, як можна це оцінити. Звання героя не поверне , нажаль, людину, Виходить, у кого більше знайомих і є охоплення, то петиція підписується, в кого на це не достатньо ресурсу, той і не отримує звання «герой».
Я вклоняюсь всім, хто нас захищає і відав життя, немає виміру ціни людському життю а особливо втраченому.
Триндичіха Байрактар• 38 минут назад
Ответ дляАноним_1859