как тебе такое илон маск• Изменено вчера в 22:42
Місяць назад купила нову постільну білизну, виявила сюрприз
Значить купила я дві півковдри і 4 наволочки. Продавець склала мені все в пакет, місяць все то лежало в шафі, не було часу навіть глянути. Сьогодні вирішила нове постелити, а там третя півковдра. От такий сюрприз.
Кондуктор троллейбуса• вчера в 22:53
Я так купила малій комбінезон Лене. А там всередині флісовий комбез. Пишу дівчині, яка мені те продала, що дякую за подарунок. А вона мені пише, що флісовий до мене випадково поїхав. Перекинула їй за нього гроші
Добра, коли сита!• вчера в 23:23
Я год не открывала новое постельное. Может там несколько комплектов? Надо пойти глянуть)
А может не хватает чего-то?
Посомтрела - в апреле 24 покупала) Полтора года
А может не хватает чего-то?
Некомильфо• вчера в 23:23
У мене було веселіше, замовила на Розетці постіль розміру King size, а приїхало тупо 2 квадрати однакового розміру, що підковдра, що простирадло. Добре, що подивилась до того, як прати кинула. Забрали назад, як браковане.
Кофр для ноги• вчера в 23:49
так поверніть, де ви такі подарунки бачили? був листопад знижки дурдом, людина помилилася