Ганцю в кєдах• 22 декабря 2025
Наквасила капусту
Завжди квашу сама. Кваситься у власному соку. Лише кам´яна сіль, правилтна квпуста біла, морква, насіння кропу і яблука на дні порізані. Вона така пахуча, а не смердить непраними шкарпетками як продають на ринку. Ніякого рцту , води і цукру. На смак винова , бо з яблуками. Солодкість бере від яблук і сама капуста біла плеската ( а не зелена!)солодка. Вкисає 3 дні. За 2 тижні цієї банки вже нема
Леся Українка• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
ми багато їмо капусти.якби я її купувала- то це триндець.тим більше її просто зробити,як картоплі зварити. нашинкував і через 3 дні готова. я маю шатківницю. 30 хв і готово.
Згодна. Теж є велика стара шатківниця, дуже швидко і легко шаткує, ножем би не стала паритись
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляКарамбОлька
Все ок у вас з рецептом на мій смак. Окрім кропу і розміру нарізки.
нарізку роблю коротку. довгу не люблю. ржу навпіл
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляТворю чудеса
А чем шинкуете?
Рецепт записала♥️
шатківниця є дерев´яна. )))
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляКоплю на груди
Красиво. Спробую, з яблуками якось не робила. А які яблука? Кислі чи солодкі?
солодкі
Статус Ква• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
я беру солодкі 2 шт на дно на 4 частини порізати. Капуста ,кам´яна сіль(не морська),морква. оце і все. солити як на салат. не жмакати. посолити,перемішати,лишити на 15-20 хв. вона пускає купу соку. Капусту треба брати білу плескату.а не круглу зелену
Дякую!)
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Питаю вдруге: яблука хіба встигають прокваситься за кілька днів, не лишаються сирими?
не зовсім,коли ви доходите до середини банки,вони вже готові. яблукам треба 4-5 днів.капусті 3. ви ж яблука не зверху кладете,а на дно чи посередині.
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Дівчата підказка про капусту. Ось така має бути. вона дає купу соку. коли таку завозять в атб чи сільпо-беру до 5-6 головок. в папір і на балкон. і голубці з такої крутезні.
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
а ось таку не варто брати.тверда і суха. вона за формою видовжена.ось таку продають в супермаркетах частіше. н аголубц ітеж вона не підходить.дубова
Из Виа-гры• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
це кріп,а не тмін
Я думала, это одно и то же.))
Из Виа-гры• 22 декабря 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Если сверху есть несколько зелёных листков - это зелёная?
Это другой сорт, зимний. Она обычно круглая, с толстыми прожилками и листьями. Она хорошо лежит, но не сочная.
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляСтрахованная
Зачем там слабочть и яблочный вкус? это ни к чему. мне нравится вкус капусты.
вам ни к чему, моим всем нравится. біло время-за деньги делала. нарасхват біла. Домой приезжали за ней
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а вот такую яйцеподобную обходить стороной
Козяка-маляка• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Это на 3л бутыль?
Так смачно написали, пошла за капустой, попробую с яблоками
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Это на 3л бутыль?
це банка,а не бутиль
Козяка-маляка• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
це банка,а не бутиль
2 яблока на сколько кг капусьы?
Белочкой зови• 22 декабря 2025
Всю зиму делаю
Капуста, морковь, соль
Все)
Но от капусты много зависит! Мне иногда приходится воду доливать, и она от этого не хуже.
Все прекрасно сквашивается, но у меня прохладно дома, градуслв 19, то нужно дней 5-6
Попробую яблоко добавить, заинтриговали
Капуста, морковь, соль
Все)
Попробую яблоко добавить, заинтриговали
заварний look• 22 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
От я чула багато разів, що насіння кропу додають, а сама жодного разу так і не ризикнула додати, боюсь непередбачуваного смаку) Ваша - гарнюня, автор. А я люблю дрібку цукру все ж додавати - мені тоді смак повніший, цікавіший, гостріший якийсь
Делаю в двух баночках по 1 литру.
В одной с морковью, в другой без
Можете попробовать на маленькую банку.
Я пробовала с тмином, мне не понравилась
В одной с морковью, в другой без
Можете попробовать на маленькую банку.
заварний look• 22 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
В мене завжди є своя квашена капуста, 3-літрова каструля за тиждень-півтора з´їдається.
Вы заливает водой?
Пацелуйнитуда• 22 декабря 2025
Ответ длязаварний look
Вы заливает водой?
Ні. Капуста, морква, сіль.
Все.
заварний look• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
погану капусту берете.вона не має соку. тому темніє.коли ви її затовкуєте,вона має потонути в соку. якщо соку нема - діла не буде. на фото капуста зразу після затовкування.брати треба білу пласку,а не зелену видовжену. біла пласка має багато соку
Яблоко тёртое? Хочу попробовать с яблоком
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ длязаварний look
порезанное на 4 части)))
заварний look• 22 декабря 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ні. Капуста, морква, сіль.
Все.
Там ещё капуста Пелюстка на заднем плане?)
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ длязаварний look
Вы заливает водой?
навіщо вода,як капуста має свій сік? нонсенс)))у воді почорніє..то треба маринад робити. але це вже не квашена капуста,а маринована
заварний look• 22 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
порезанное на 4 части)))
Между слоями трамбуете, или на дно укладываете? ? Сколько штук на банку?
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ длязаварний look
Делаю в двух баночках по 1 литру.
В одной с морковью, в другой без
Можете попробовать на маленькую банку.
В одной с морковью, в другой без
Можете попробовать на маленькую банку.
у меня укроп.тмин не люблю
Пацелуйнитуда• 22 декабря 2025
Ответ длязаварний look
Так.
В мене постійно щось ферментується-маринується.
Зараз цвітна капуста з морквою та яблуками стоїть.
Ганцю в кєдах
• 22 декабря 2025
Ответ дляКозяка-маляка
2 яблока на сколько кг капусьы?
а я ее взвешиваю?))) купила капусту .нашинковала 2-3 яблока на дно,капусту посолила. какие кг?