Ганцю в кєдах• сегодня в 16:18

Наквасила капусту

Завжди квашу сама. Кваситься у власному соку. Лише кам´яна сіль, правилтна квпуста біла, морква, насіння кропу і яблука на дні порізані. Вона така пахуча, а не смердить непраними шкарпетками як продають на ринку. Ніякого рцту , води і цукру. На смак винова , бо з яблуками. Солодкість бере від яблук і сама капуста біла плеската ( а не зелена!)солодка. Вкисає 3 дні. За 2 тижні цієї банки вже нема
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляГанцю в кєдах
погану капусту берете.вона не має соку. тому темніє.коли ви її затовкуєте,вона має потонути в соку. якщо соку нема - діла не буде. на фото капуста зразу після затовкування.брати треба білу пласку,а не зелену видовжену. біла пласка має багато соку
Така підійде?
автор Ганцю в кєдах • 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Така підійде?
так. це теж непогана. не айс, але не погана. сік буде. затовкуйте товкачиком дерев´яним чи кулаком в банку
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую, спробую, мама завжди робила, тепер купую.
заварний look• 1 час назад
Ответ дляПацелуйнитуда
Так.
В мене постійно щось ферментується-маринується.
Зараз цвітна капуста з морквою та яблуками стоїть.
Маринад как на Пелюстку?
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
а вы пробовали?))) сладкое яблоко дает сладость и винный вкус.она охренительнвя.))вот не пробовали,но 5 копеек))) она пахнет і хрустящая
Одне яблуко? Із шкіркою, як нарізати? Вже прочитала, дякую.
автор Ганцю в кєдах • 1 час назад
Ответ длязаварний look
Между слоями трамбуете, или на дно укладываете? ? Сколько штук на банку?
Трамбовать плотно надо всю капусту иначе сок не выступит. Нет сока- капуста не скиснет яблоки 2-3 на дно+ посредине
ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Эх. Меня погубила лень. Еле колбасы наделала. Ещё два торта собрать, крем сварить... И у кролика комнату убрать
это на когда торты
Латексне альтер ЕГО• 1 час назад
Іжте
Лялькодзьоб• 37 минут назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
это на когда торты
На рождество и годовщину свадьбы