Нічна ненажера• вчера в 22:48

Гінеколог сказала мені, що причина мого ендометріозу

В тому, що я не народжувала.
Хіба ендометріоз пов´язаний з цим?
автор Нічна ненажера • вчера в 22:49
І сказала, що треба народжувати, щоб цього позбутися

Тепличная• вчера в 22:51
Вчера в тредс читала как раз эту тему
Виправлялочка• вчера в 22:51
Я народжувала і маю ендометріоз.
Статус Ква• вчера в 22:51
А не спросили ее в чем причина ее низкой компетенции)? Купленный диплом)?
ШанельКуКу• вчера в 22:51
З ендометріозом треба ще дуже постаратися, аби вагітність взагалі настала. Про це вона вам не сказала?
Пошаманю• вчера в 22:52
тікайте. коли у гінеколога на всі проблеми одна порада народжувати - тікайте. потім після пологів скаже «ну шо ж ви хотіли? ви вже народжували, от і проблеми».

коли кажуть народжувати, або приймати ОК при будь яких проблемах, то роблять ставку на гормональні скачки, які теоретично, можуть виправити ситуацію. а можуть і не виправити.

народите, а проблема не зникне. і шо робить? особливо якшо діти зараз не входять у ваші плани.
а після пологів ще купа проблем приєднається
Щаслива Я• вчера в 22:54
Міняйте гінеколога

lilul990• вчера в 22:55
Ответ дляНічна ненажера
Вона у гугла спитала?
Добро с Кулаками• вчера в 22:57
Эндометриоз обнаружили после вторых родов
ЖонДуан• вчера в 22:58
Народжуйте.
Зупка_цем• вчера в 23:10
Ну как раз до родов у меня нечего и не было, а первые признаки начались где-то через год/два после.
Ваша гинеколог права в том, что беременность остановит прогресс эндометриоза но она ж не навсегда. После родов вернётся все.
Зупка_цем• вчера в 23:11
В любом случае рожать лишь для того чтобы избавится от заболевания как то неправильно
мадам Везувий• вчера в 23:19
Ms. Сама прямота• вчера в 23:20
У меня другая проблема была, до первых родов и киста была, и цикл нерегулярный был. И действительно после родов все нормализовалось. Про эндометриоз не скажу
Мейк-ап форева• вчера в 23:31
Аденоміоз почався після родів
Ждушечка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Вона у гугла спитала?
Гугл такую х-ню не скажет
Море Щастя• 2 часа назад
У меня он появился с возрастом, через несколько лет после вторых родов.
Пацелуйнитуда• 2 часа назад
Ответ дляСтатус Ква
Коронавирус и дистанционное обучение
Мама фіфті цента• 2 часа назад
У мене ендометріоз почався якраз після народження дитини. Не одразу, але факт - після родів.
І виліз він коли почалися проблеми із щитовидною залозою - щитовидна і жіночі статеві органи дуже взаємопов´язані.
Такий собі у вас лікар...