Любимка-анонимка• 2 часа назад
Черги на кордоні
Дівчата хто зараз їде або їхав в Польшу на цьому тижні , чи великі черги і чи затримка перетину кордону по часу?
Бринзолетта• 2 часа назад
Подружка їхала сьогодні.
Рава руська 10 годин
Шегиня ( інші знайомі 35 стояли)
Рава руська 10 годин
Шегиня ( інші знайомі 35 стояли)
дожену і ощасливлю• 1 час назад
Чим їхати? Потягом немає, автобуси черги від 9 до 25 годин, авто трохи менше.
Своего не предлагать• 1 час назад
В телеграмі є групи, в яких пишуть в онлайн режимі хто скільки стоїть
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВбигудях
Це туди?
Так, з України в Польщу.
А навпаки, з Польщі в Україну, 12 годин - вчора моя родичка їхала.
Такого трандеця на кордонах ще не було.
Патріотка з дивану• 1 час назад
А через Кишинев уже никак?У меня билеты на май.Вот сижу и чухаюсь после последних новостей.
Тумба-юмба• 1 час назад
В дни перед рождеством там уже 4й год очереди огромные. Нужно ехать или за ранее, где то с 10го и до 16го декабря, или переждать рождество и ехать после него, тогда там все успокаивается. А в идеале это поездом.
Цвірінь• 1 час назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Поедете на поезде,если что
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Це ви особисто виїжджали?
Це мої знайомі виїжджали. І незнайомі те саме пишуть і відео викладають, хто сьогодні кордон перетнув.
дожену і ощасливлю• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Записатися в електронну чергу можна на сайті
Хто пробував, чи вийшло?
Ви як хто бажаєте записатися?
Чудо в декрете• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так, з України в Польщу.
Такого трандеця на кордонах ще не було.
Такий тринжець перед новорічними святами останні роки.
Я працюю в транспортній компанії, щодня поїздки.
Останні дні черги трохи менші - був рік ще через проблеми з мостом в Маяках. Хто міг їхали через інші країни.
Зараз звичайні передноворічні черги. О 5 ранку менші, в обід і на вихідні більші.
Якщо немає прив´язки до КП - є канали, де водії відстежують черги онлайн і їдуть де менше авто
Посудомойка• 1 час назад
Ответ длядожену і ощасливлю
Та ви що, правда??
Вчора мій потяг запізнився на 5 годин. З них 2.5 на кордоні
дожену і ощасливлю• 1 час назад
Ответ дляПосудомойка
Та ви що, правда??
Який напрямок?
Пожарник• 46 минут назад
Передавала дещо попуткою в Україну, то водій сказав що на в´їзд до Польщі стояв 8 год вчора. Як з Польщі додому - знатиму завтра вранці.