Попельшка• вчера в 21:05
Побачила графіки на завтра короче ми без вечері на свято
Просто засмучена. Гроші на продукти немає. Будуть можливо завтра ввечері. А готувати без світла в електробудинку прям святкову вечерю не можливо ( тож як є
Тумба-юмба• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
Вас тут не поймут.И обесценят ваше желание жить по человечески.
Та чего это? Очень даже ценим все желания автора. Я выше предложила автору морепродукты приготовить. И празднично, и недолго готовить - туристическая плитка подойдёт.
Попельшка
• 2 часа назад
Ответ дляparele
Я чем дальше читаю, тем больше офигеваю))
Такое чувство, что там только муж рожал, автор мимо проходила)
А чоловік як завжди ні до чого? Да. Це ж як завжди жінка винувата.
Попельшка
• 2 часа назад
Ответ дляparele
Сорри, а удовольствие вдвоем от секса получали, или только муж?))
«Та й хто про цих дітей взагалі думав…»
А ну да задоволення вдвох, а по вашій версії розгрібати тільки жінка?! Чоловік не при дєлах?
На циголках• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Є. І що я на ній приготую. На святкову вечерю. Ах да вареники, да не їм я їх і дочка не їсть ну не всі їдять вареники.
Святкова вечеря це ж не макарони зварити на одній плитці багато різних страв не зробиш.
Якщо грошей немає, то всі їдять вареники або деруни. Кому не подобається п´є воду та лягає спати, перевірено власним досвідом, допомагає.
Прикуси Язика• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Народжувати дітей чиє рішення було?
Попельшка
• 2 часа назад
Ответ дляПрикуси Язика
Вчіться готувати. А то дітей народили,а годувати не вмієте. У мене завтра і світло буде, але не свято. А от 25-го вже щось придумаю. А Вам все не так.
Якщо я не їм вареники, ну не люблю я тісто варене з начинками, то я чому я маю вміти їх готувати? В усіх різні смаки. Я і гречку не їм, але варити вмію, і печінку не їм, але чоловіку готую. А от ліпити щось , хоч застрельте це не моє
Прикуси Язика• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Ну голубці, перці, це ж все просто
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляparele
Ну а кто ещё виноват, если Вы такого мужа выбрали?)
Ну да в усьому завжди винна жінка...
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляparele
По моей версии, ответственны за детей оба. В одинаковой степени.
Ну так чому ви вирішили що я не однаково? Чого претензії до мене? А не до чоловіка?
Дай подивлюся• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
идите на рошен.там и светло.и тепло.всегда и муха не пролетит
Дай подивлюся• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
Створюєте проблему з нічого, їй Бо
ну а как вы хотели.юлько петько мертветчуковской ботне надо ж о чем то писать.методичка сама ж не загрузится.вот и нате-электродом.38 ой этаж.бидося.без куска хлеба и воды
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
Ну голубці, перці, це ж все просто
Вам просто? Я рада.
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Тим що гроші на купівлю продуктів будуть ввечері, коли світла не буде
Замовите їжу, нічого страшного.
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Замовите їжу, нічого страшного.
Так я не проти аби гроші дали
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
Створюєте проблему з нічого, їй Бо
Я не писала що проблема. Я писала що засмучена що так сталося. Тут як завжди все перекрутили...
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Так я не проти аби гроші дали
Ну то до чого тоді тема про світло. Їдуть щось готуйте зараз
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляparele
Так Вы пишете, нехай батько думає, чим дітей годувати.
А Вам об этом думать не нужно?
Я вже зробила в цьому місяці від мене можливе.
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
Бо без грошей нічого не купиш. Були б гроші купила б і приготувала. А гроші якщо дадуть то будуть завтра ввечері коли світла не буде.
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляПапина дочка
ЄСвітло публиковал.
Та тут надо не спорить у кого больше света нету а думать как всем организовываться, что и как делать.
Ветряками крыши заставить или пустыри, если есть рядом, но на сколько их хватит, промышленные генераторы на дом или несколько домов или какие еще варианты.
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Купите завтра в кулінарії
ЧукИГеки• 1 час назад
Світла нема, вихідного нема, влада явно не хоче щоб ми переходили на новий календар.
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляЯзвочка
А я надеюсь что сегодня город баллистикой не зафигачат. Еда вообще без разницы.
аналогічно, в нас газ, але я й не збиралася нічого готувати, настрій взагалі не святковий, ще й за вікном цей сірий листопад другий місяць поспіль, навіть дивитися огидно, на завтра мороз обіцяють, а сніг ні