Попельшка• 23 декабря 2025
Побачила графіки на завтра короче ми без вечері на свято
Просто засмучена. Гроші на продукти немає. Будуть можливо завтра ввечері. А готувати без світла в електробудинку прям святкову вечерю не можливо ( тож як є
Тумба-юмба• 23 декабря 2025
Ответ дляАноним_
Вас тут не поймут.И обесценят ваше желание жить по человечески.
Та чего это? Очень даже ценим все желания автора. Я выше предложила автору морепродукты приготовить. И празднично, и недолго готовить - туристическая плитка подойдёт.
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляparele
Я чем дальше читаю, тем больше офигеваю))
Такое чувство, что там только муж рожал, автор мимо проходила)
А чоловік як завжди ні до чого? Да. Це ж як завжди жінка винувата.
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляparele
Сорри, а удовольствие вдвоем от секса получали, или только муж?))
«Та й хто про цих дітей взагалі думав…»
А ну да задоволення вдвох, а по вашій версії розгрібати тільки жінка?! Чоловік не при дєлах?
На циголках• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Є. І що я на ній приготую. На святкову вечерю. Ах да вареники, да не їм я їх і дочка не їсть ну не всі їдять вареники.
Святкова вечеря це ж не макарони зварити на одній плитці багато різних страв не зробиш.
Якщо грошей немає, то всі їдять вареники або деруни. Кому не подобається п´є воду та лягає спати, перевірено власним досвідом, допомагає.
Прикуси Язика• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Народжувати дітей чиє рішення було?
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Вчіться готувати. А то дітей народили,а годувати не вмієте. У мене завтра і світло буде, але не свято. А от 25-го вже щось придумаю. А Вам все не так.
Якщо я не їм вареники, ну не люблю я тісто варене з начинками, то я чому я маю вміти їх готувати? В усіх різні смаки. Я і гречку не їм, але варити вмію, і печінку не їм, але чоловіку готую. А от ліпити щось , хоч застрельте це не моє
Прикуси Язика• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Ну голубці, перці, це ж все просто
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляparele
Ну а кто ещё виноват, если Вы такого мужа выбрали?)
Ну да в усьому завжди винна жінка...
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляparele
По моей версии, ответственны за детей оба. В одинаковой степени.
Ну так чому ви вирішили що я не однаково? Чого претензії до мене? А не до чоловіка?
Дай подивлюся• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Дай подивлюся• 23 декабря 2025
Ответ дляХочу на Балі
Створюєте проблему з нічого, їй Бо
Удалено администрацией...
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ну голубці, перці, це ж все просто
Вам просто? Я рада.
Грушки-яблочки• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Тим що гроші на купівлю продуктів будуть ввечері, коли світла не буде
Замовите їжу, нічого страшного.
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Замовите їжу, нічого страшного.
Так я не проти аби гроші дали
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляХочу на Балі
Створюєте проблему з нічого, їй Бо
Я не писала що проблема. Я писала що засмучена що так сталося. Тут як завжди все перекрутили...
Прикуси Язика• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Так я не проти аби гроші дали
Ну то до чого тоді тема про світло. Їдуть щось готуйте зараз
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляparele
Так Вы пишете, нехай батько думає, чим дітей годувати.
А Вам об этом думать не нужно?
Я вже зробила в цьому місяці від мене можливе.
Попельшка
• 23 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Бо без грошей нічого не купиш. Були б гроші купила б і приготувала. А гроші якщо дадуть то будуть завтра ввечері коли світла не буде.
Мастер Пис• 23 декабря 2025
Ответ дляПапина дочка
ЄСвітло публиковал.
Та тут надо не спорить у кого больше света нету а думать как всем организовываться, что и как делать.
Ветряками крыши заставить или пустыри, если есть рядом, но на сколько их хватит, промышленные генераторы на дом или несколько домов или какие еще варианты.
Прикуси Язика• 23 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Купите завтра в кулінарії
ЧукИГеки• 23 декабря 2025
Світла нема, вихідного нема, влада явно не хоче щоб ми переходили на новий календар.
Скляна миша• 23 декабря 2025
Ответ дляЯзвочка
А я надеюсь что сегодня город баллистикой не зафигачат. Еда вообще без разницы.
аналогічно, в нас газ, але я й не збиралася нічого готувати, настрій взагалі не святковий, ще й за вікном цей сірий листопад другий місяць поспіль, навіть дивитися огидно, на завтра мороз обіцяють, а сніг ні