Морковку дай• 23 декабря 2025
Вакцина от менингита
Делали детям ?
Результат:
вже голосів:
11 (50%)
да
10 (45.45%)
нет
1 (4.55%)
свой вариант
Ні за холодну воду• 23 декабря 2025
Делали, потому что это обязательная вакцина в стране нашего проживания. В Украине я бы наверное о ней и не знала бы.
Баба на горошині• 23 декабря 2025
Робили і Менактру і Бексеро. Менактру в 2017р довго шукали і чекали, але знайшли. За Бексеро друзі їздили в Литву з дитиною і там робили. Бо її не було в Україні ще на той момент, теж 2017р. Ми зробили її минулого року сину, коли з´явилась в Україні.
Бензопирен• 23 декабря 2025
так в України робили в 2 роки наче, разом з АКДС і рік тому робили ревакцинацію, тут ця вакцина обов´язкова
Мама Карло• 24 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Це тільки 50% штамів
Да я знаю нужно еще Бексеро сделать