Organic• 23 декабря 2025

Допуск до роботи на підприємстві

Спробую коротко описати ситуацію. На підприємстві працює особа, якій влітку було зроблено операцію щодо видалення аневризми. Нещодавно вона пройшла планову медкомісію (в грудні місяці). По її результатам людина здорова, може приступати до роботи. Робота зі станком. Кілька днів тому їй стає погано, що то точно було - не відомо, лікарі не знають, але як стверджували її співробітники - її всю наче спазмувало, вона не могла ворушитися, з робочого місця її виносили під руки. Звісно, керівництво направило до профільних лікарів на повторний медогляд. Висновок - здорова, може працювати. Також висновок, що здорова , надав лікар, який її оперував влітку.
Тепер питання до юристів. Якщо, не дай Бог, цій людині повторно стане погано, і вона може загинути на робочому місці (бо робота небезпечна), то яким чином керівництво може убезпечити себе від відповідальності, якщо з нею щось трапиться? Даній особі пропонували іншу, легшу роботу, але вона категорично відмовляється. По довідкам все чисто, не мають офіційно права її відсторонити від роботи, то як діяти далі? Чи нічого більше не робити?