Не боюся осуду• Изменено вчера в 18:40

Подарунок батькам- поїздка на курорт.. допоможіть вибрати

Я собі придумала подарувати їм на річницю таку поїздку щоб вони трошки відпочили
Вони живуть у Львові
Скажіть будь ласка куди можна відправити в яке місто (село) я там хочу забронювати готель
Бажано щоб не було доріг-гір, щоб вони не втомлювалися від тих гір, але щоб було корисно для їхнього здоров’я
Можливо якісь процедури, ванни, масажі

Але і природа красива
Було де погуляти
Тато давно у карлових варах був в санаторії
Але в нас мабуть такого не знайдеш
Шеллар• вчера в 18:41
Мені подобається Хмільник, санаторій Поділля - радонові води серед лісу. Заклад за межами міста, для оздоровлення та відпочинку.
автор Не боюся осуду • вчера в 18:41
Ответ дляШеллар
Можна і далі, потягом
Tanya-5694• вчера в 18:42
Трускавец если в Украине, можно заодно и здоровье подправить.
Благоуханочка• вчера в 18:44
От у Карлові вари і відправте. Спогади і все таке.
Советничаю тут• вчера в 18:51
Подивіться Ворохта 365 та трускавець 365
автор Не боюся осуду • вчера в 18:58
Ответ дляБлагоуханочка
Так
Але дорога туди важка, кордон за 24 години..
муха в кедах• вчера в 19:03
Східниця або Трускавець
Марічка• вчера в 19:19
Квітка полонини
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 19:22
Вы сначало узнайте что они хотят, может им это не надо, потом почитайте противопоказания у каждого курорта они есть, и хорошо отдыхать июмолодым, а в возрасте лучше не далеко от дома,
автор Не боюся осуду • вчера в 19:44
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ванни і масаж можуть мати противопоказ?
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 19:45
Ответ дляНе боюся осуду
Ванни і масаж можуть мати противопоказ?
У массажа очень много противопоказаний, как и у ванн лечебных, смена климата,тоже
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 19:46
Поэтому делают санаторнокуротрую карту перед поездкой и санаторе выбирают по состоянию здоровья,