Не боюся осуду• Изменено 23 декабря 2025
Подарунок батькам- поїздка на курорт.. допоможіть вибрати
Я собі придумала подарувати їм на річницю таку поїздку щоб вони трошки відпочили
Вони живуть у Львові
Скажіть будь ласка куди можна відправити в яке місто (село) я там хочу забронювати готель
Бажано щоб не було доріг-гір, щоб вони не втомлювалися від тих гір, але щоб було корисно для їхнього здоров’я
Можливо якісь процедури, ванни, масажі
Але і природа красива
Було де погуляти
Тато давно у карлових варах був в санаторії
Але в нас мабуть такого не знайдеш
Вони живуть у Львові
Можливо якісь процедури, ванни, масажі
Але і природа красива
Було де погуляти
Але в нас мабуть такого не знайдеш
Не боюся осуду
• 23 декабря 2025
Ответ дляШеллар
Мені подобається Хмільник, санаторій Поділля - радонові води серед лісу. Заклад за межами міста, для оздоровлення та відпочинку.
Можна і далі, потягом
Не боюся осуду
• 23 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
От у Карлові вари і відправте. Спогади і все таке.
Так
Але дорога туди важка, кордон за 24 години..
ЗабежАЛОЧКА• 23 декабря 2025
Вы сначало узнайте что они хотят, может им это не надо, потом почитайте противопоказания у каждого курорта они есть, и хорошо отдыхать июмолодым, а в возрасте лучше не далеко от дома,
Не боюся осуду
• 23 декабря 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ванни і масаж можуть мати противопоказ?
ЗабежАЛОЧКА• 23 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ванни і масаж можуть мати противопоказ?
У массажа очень много противопоказаний, как и у ванн лечебных, смена климата,тоже
ЗабежАЛОЧКА• 23 декабря 2025
Поэтому делают санаторнокуротрую карту перед поездкой и санаторе выбирают по состоянию здоровья,