Инста_Богиня• сегодня в 01:47
Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?
Святкували невелике сімейне свято сьогодні, поверталися до дому і тут я помічаю новий годинник на його руці. Питаю: чого не похвалився покупкою, це ж новий гарний такий. Носив він американський Fossil ( купив
як знак того, що виплатили іпотеку) , тепер це Orient. Того ж класу , що Fossil. От думаю: Я що подію якусь пропустила в його чи нашому житті. Чомусь сумно. Не накручую себе, але якось не комфортно.
Недавно я з дому привезла два його годинники, що просив... Привезла, віддала на реставрацію...пояснив, що хоче, мати всі годинники коло себе...тепер накручую себе...що це значить. Просто так він годинник
не купив би, якась подія, що я не знаю... Дивно.
Просто роздуми.
Инста_Богиня
• сегодня в 01:50
Ответ дляЯичница с беконом
И что сказал на вопрос, вы не ответили?
Сказав, що купив нові. Якось невнятно так сказав, бур бур.
Инста_Богиня
• сегодня в 01:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
Капец , нельзя уже мужику часы себе купить
Можна, але коли купив, міг би про це сказати, як це в нас прийнято. Отримав-показав.
Яичница с беконом• сегодня в 01:51
Ответ дляИнста_Богиня
ну я б сказала- а мне чего на эту сумму не купил?
не слезайте с него, автор. вообще не сам факт покупки странный, а вот это его бур бур. и в чем нужда в новых часах?
не знаю
Инста_Богиня
• сегодня в 01:52
Ответ дляЯ така бойова
Так а что, думаете любовница подарила?
Думаю що якась подія відбулася . Він проти подарунків годинників, каже погана прикмета. Колись він мені дарував в молодості, ми тоді розсталися на 10 років до нової зустрічі.
Мядуза аля моргонер• сегодня в 01:53
Ответ дляPrervana
Он их не покупал. Ему их подарили. Если бы купил - уже бы хвастался и тыкал их вам под нос.
Ну значит любовница не тарелочница, уже хорошо ))
Я така бойова• сегодня в 01:54
Ответ дляИнста_Богиня
Ну не знаю. Мне кажется что это подарок. А от кого и по какому поводу вам все таки виднее
Инста_Богиня
• сегодня в 01:54
Ответ дляЯичница с беконом
не знаю
Ну от я теж планую його притиснути, купить мені на дві таких вартості. Він не купує просто так годинники, за роки спільного життя я його добре знаю.
Инста_Богиня
• сегодня в 01:55
Ответ дляPrervana
От я завтра попрошу чек, коробку і т.д
Пані з калабані• сегодня в 01:55
Ну вот, раз купил, на Рождество скажете это был подарок тебе от семьи))
Ничего ему больше не покупайте
Мядуза аля моргонер• сегодня в 01:56
Ответ дляИнста_Богиня
Значить ще раз на 10 років розійдетесь. Не даром він Вам про нього і не казав, добре Вас знає.
Инста_Богиня
• сегодня в 01:57
Ответ дляСнегопадка
Он уже получил свой подарок на Рождество. Только не от вас
В мне сьогодні д.нар...і в ресторані я помічає цей пробний годинник. Він був недавно у відрядженні, моде привіз з Еміратів його...то чого не похвастався... Дивно. Те, що зраджує малоймовірно, не той вік
Инста_Богиня
• сегодня в 01:57
Ответ дляПані з калабані
Ничего ему больше не покупайте
Такі буде. Але хочу побачити чек і гарантійку
Мядуза аля моргонер• сегодня в 01:57
Ответ дляПані з калабані
Ничего ему больше не покупайте
Ниче, что он на него как бы сам заработал и купил себе. Дарят подарки вообще то друг другу. А не- о ты купила себе трусы, ну все ты без подарка
Инста_Богиня
• сегодня в 01:58
Ответ дляPrervana
А если чека не будет? Или не покажет? Что будете делать дальше? Вы думайте, прежде чем что-то выяснять, а то с этой информацией придется дальше что-то решать
Що захочу
Инста_Богиня
• сегодня в 01:59
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я завжди лише ’за’ обновкам. Навіть якщо справа піде до розлучення, повернуся в своє місто, та буду жити далі.
Мядуза аля моргонер• сегодня в 02:00
Прикидаю, приходит ко мне муж - а ну ка дай мне чек на серьги, которые ты месяц назад купила себе
. Блин, я иногда могу себе что-то купить с зарплаты и мужу сказать потом.
Кондуктор трамвая• сегодня в 02:00
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну написала же автор что у мужа покупка ассоциируется только с важным событием
Гірчинка• сегодня в 02:01
Ответ дляИнста_Богиня
От я завтра попрошу чек, коробку і т.д
і що це дасть у підсумку?
Мядуза аля моргонер• сегодня в 02:01
Ответ дляГірчинка
і що це дасть у підсумку?
Автор , хоче повернутися в своє місто.
Гірчинка• сегодня в 02:01
Ответ дляИнста_Богиня
Йому 60+?
Гірчинка• сегодня в 02:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
Автор , хоче повернутися в своє місто.
а пропуск в місто по чекам?
Инста_Богиня
• сегодня в 02:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
Труси це необхідність, це розробка, а годинник 5 чи 6й в колекції , за це можна було сказати. Можна було б одягнути сьогодні один з тих годинників, що я знаю... Якось пробуркав: я ж тобі казав ...коли казав...
Инста_Богиня
• сегодня в 02:03
Ответ дляМядуза аля моргонер
От я чек і покажу, о в мене звичка така сама як у нього якийсь час зберігати чеки
Инста_Богиня
• сегодня в 02:03
Ответ дляКондуктор трамвая
Так . Я його знаю добре