Триндичіха Байрактар• вчера в 11:23
Зеленський назвав умову, за якої мобілізацію можуть повністю скасувати
У разі укладання мирної угоди між Україною, США, Росією та європейськими партнерами питання мобілізації може бути переглянуте. Йдеться як про повне скасування, так і про частковий формат із паралельною демобілізацією. Про це заявив Президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.
За словами Глави держави, можливі різні сценарії залежно від того, як саме реалізовуватиметься мирна угода.
«Мобілізацію можна трансформувати чи не робити в умовах, коли є угода і вона реалізується, а, може, робити частково і частково демобілізувати людей», — розповів Зеленський.
Водночас Президент наголосив, що ключовим завданням залишається збереження боєздатності української армії та контроль над позиціями.
«Найголовніше – не втратити на якійсь термін військо, не втратити позиції. Це дуже небезпечно», — підкреслив він.
Окремо Зеленський пояснив, чому після підписання мирної угоди не вдасться швидко провести парламентські та місцеві вибори. За його словами, воєнний стан не буде скасований одразу.
Після укладення угоди воєнний стан триватиме ще кілька місяців, що унеможливлює негайне проведення виборчих процесів.
frumoasa17• вчера в 12:14
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Вони сказали - Боже, те, що вони кажуть - можна на нуль множити. Це зелене лайно бреше кожним словом.
Хіба можна слухати що ’вони кажуть’. Клоуни, геноцидники, вбивці, мародери, брехливі істоти
Я до того, що якби захід фінансував і заробітні плати, то були б підвищення і вони не просили б ще і допомогу з цим. Недавно ж клянчили на це, але явно отримали відмову.
frumoasa17• вчера в 12:19
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А у нас теперь будет мирное или условное мирное время? Я не уверена.
Війна рано чи пізно закінчиться, а економіка потребує людей, а армія тільки тягне гроші, які ще потрібно мати.
Ответ дляfrumoasa17
Я это слышу с февраля 2022
frumoasa17• вчера в 12:18
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я это слышу с февраля 2022
Вічного нічого не буває. Навіть через 5 років теж самі принципи будуть.
Ответ дляfrumoasa17
Да еще пару годиков повоюем, ниче страшного. Иран с Ираков 8 лет воевали и нормально.
frumoasa17• вчера в 12:21
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Що нормально? Україні потрібен мир як можна скоріше. Війна це те, що залишається після, а не просто втримати території чи відбити наступ.
Ответ дляfrumoasa17
Украине да. А раше мир не нужен, и пока карты у нее на руках.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:22
Очень хочу увидеть, как после окончания войны Рада Адвокатов порвет на тряпки МО и тцк...
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:23
Ответ дляfrumoasa17
Мир у нас возможен только на условиях россии.
По другому никак.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
По другому никак.
На эти условия Украине не пойдет иначе ей конец
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
За счет позивачей
frumoasa17• вчера в 12:30
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я з вами. Хотілося б не тільки цього, а і створення тимчасових-слідчих комісій з повним аудитом протизаконної та антиконституційної діяльності.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
За счет позивачей
Поверьте, нет...
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Поверьте, нет...
Только за
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:31
Ответ дляfrumoasa17
думаю, адвокаты решат, что им делать, но будет очень весело...
Ответ дляfrumoasa17
frumoasa17• вчера в 12:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Є за що.
frumoasa17• вчера в 12:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Що смішного? Порушена за всі роки як мінімум 17 стаття Конституції.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:33
Ответ дляfrumoasa17
Є за що.
Вариант, что война все спишет- врядли...
Очень на это надеюсь..
Ответ дляfrumoasa17
Вы наверное живете первый день в Украине и ни разу не видели смену власти?
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:36
И все же, я считаю, на каких условиях война должна прекратится, должны решать те, кто нашу страну защищает....
НадпотужнаПотужність• вчера в 12:37
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Зеленский обещал нам тут второй Израиль, есс-но не будет тут жизни мирной, спокойной
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Кравчук вообще коммунизм обещал в 1991
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Они не могут это сделать в силу своего функционала
frumoasa17• вчера в 12:39
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Жила 30 років. Ось зміна влади Україні теж потрібна і розгрібання всього. І діяльність тцк, міністерств, як готувалися(а правильніше не готувалися) до війни дуже потрібна бути досліджена і покарання винних.
НадпотужнаПотужність• вчера в 12:43
Ответ дляfrumoasa17
Зеленский подготовился к беспрепятственному вторжению в Украину, даже дороги в три слоя асфальтом віложил для танчиков.
Его окружение - это все его люди, все министры- это его люди.
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
тцк- это сырский- сырский - кацап- это фигура Зеленого.
Ну о чем речь
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
frumoasa17• вчера в 12:44
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Не прибрали його по факту.
Закриття оборонних програм, особливо ракетних, розмінування, у тому числі акваторії Азовського, розформування частин. Це все його діяльність.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:46
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Кто и за что понесет ответственность?
Сейчас вон, якобы, Ермака убрали.
Сказка для неокрепших умов.
Он просто в тени.
Ну о чем речь
Вы же понимаете, что любой человек у власти , будет ставить своих людей.
Так было всегда
Так будет всегда.
Зачем высоко смотреть, посмотрите, что происходит в Одессе.
Мы, прям, в ахере)))) весь попкорн скупили и сидим в первом ряду и смотрим триллер.
Так было всегда
Так будет всегда.
НадпотужнаПотужність• вчера в 12:50
Ответ дляfrumoasa17
Не прибрали його по факту.
Ну конечно.
Он просто на Банковой не сидит.
Но везде его люди.
Он просто на Банковой не сидит.
Но везде его люди.