Триндичіха Байрактар• 24 декабря в 11:23
Зеленський назвав умову, за якої мобілізацію можуть повністю скасувати
У разі укладання мирної угоди між Україною, США, Росією та європейськими партнерами питання мобілізації може бути переглянуте. Йдеться як про повне скасування, так і про частковий формат із паралельною демобілізацією. Про це заявив Президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.
За словами Глави держави, можливі різні сценарії залежно від того, як саме реалізовуватиметься мирна угода.
«Мобілізацію можна трансформувати чи не робити в умовах, коли є угода і вона реалізується, а, може, робити частково і частково демобілізувати людей», — розповів Зеленський.
Водночас Президент наголосив, що ключовим завданням залишається збереження боєздатності української армії та контроль над позиціями.
«Найголовніше – не втратити на якійсь термін військо, не втратити позиції. Це дуже небезпечно», — підкреслив він.
Окремо Зеленський пояснив, чому після підписання мирної угоди не вдасться швидко провести парламентські та місцеві вибори. За його словами, воєнний стан не буде скасований одразу.
Після укладення угоди воєнний стан триватиме ще кілька місяців, що унеможливлює негайне проведення виборчих процесів.
НадпотужнаПотужність• 24 декабря в 12:53
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы же понимаете, что любой человек у власти , будет ставить своих людей.
Так было всегда
Так будет всегда.
Зачем высоко смотреть, посмотрите, что происходит в Одессе.
Мы, прям, в ахере)))) весь попкорн скупили и сидим в первом ряду и смотрим триллер.
Так было всегда
Так будет всегда.
Про своих людей я понимаю, я к тому, что люди зеленского не понесут никакого наказания. Более того, вся зеленая братия слуг в раде нормально в конвертах получает за голосовалку антиукраинских законов.
Посему, не стоит ждать что кто-то из сегодняшних деятелей будет наказан за то, что сделали с нами.
За Одессу нужно почитать, по 17 часов в сутки света нет, на работе особо не разгуляешься с чтением
Графиня Шезвездицкая• 24 декабря в 12:56
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Никто не был наказан..
Эту систему не сломать..
НадпотужнаПотужність• 24 декабря в 12:58
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Никто не был наказан..
Эту систему не сломать..
А что по Одессе? В глобале я понимаю к чему дело идет.
Графиня Шезвездицкая• 24 декабря в 13:18
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Лично я не жалую нашего мера, но, его снятие с должности - абсолютное беззаконие.
У власти военная администрация.
Снимают всех начальников управления.
Из каких то залежей достают такие мамонтов, с таким прошлым, что волосы дыбом и ставят их.
В общем, идет полный передел власти.
У власти военная администрация.
Снимают всех начальников управления.
В общем, идет полный передел власти.