Реверанс• 24 декабря 2025

Там во Бахмуті… Неймовірна різдвяна колядка .Христос Родився — Славімо Його

“Там во Бахмуті…” - особлива різдвяна колядка, народжена в час війни. Автор слів - Олег Вітвіцький (колядка для ЗСУ).
Це вже історична коляда про наших Захисників, про міста, що стали символами незламності, про родини, які чекають, і про світло, яке приходить навіть у найтемнішу ніч.
І ми створили цю колядку у новій інтерпретації - для Бахмута, Маріуполя, Авдіївки, Покровська, Лимана, Херсона… Для всіх, хто зараз далеко від дому та всіх, хто молиться за повернення своїх рідних. Для всієї України.
Христос Родився!
Славімо Його!
автор Реверанс • 24 декабря 2025
vikinguryonok• 24 декабря 2025
Bambi-kids• 24 декабря 2025
Ответ дляvikinguryonok
фото
Навзаєм,Миру всім,
автор Реверанс • 24 декабря 2025