Реверанс• 24 декабря 2025
Там во Бахмуті… Неймовірна різдвяна колядка .Христос Родився — Славімо Його
“Там во Бахмуті…” - особлива різдвяна колядка, народжена в час війни. Автор слів - Олег Вітвіцький (колядка для ЗСУ).
Це вже історична коляда про наших Захисників, про міста, що стали символами незламності, про родини, які чекають, і про світло, яке приходить навіть у найтемнішу ніч.
І ми створили цю колядку у новій інтерпретації - для Бахмута, Маріуполя, Авдіївки, Покровська, Лимана, Херсона… Для всіх, хто зараз далеко від дому та всіх, хто молиться за повернення своїх рідних. Для всієї України.
Христос Родився!
Славімо Його!