Реверанс• вчера в 21:35

Пішла дивитись привітання діючого президента.Такого сцикуна пошукати ще

Коментарі завбачливо відключені.
Не хоче чути свій народ.Гастролер Вовка
автор Реверанс • вчера в 22:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
то ли дело ваш сраный порошенко. очень смелый)
Від коментарів не ссить,як ця зелена наволоч Зеленський.І по два мільйони доларів Путіну до Москви не відправляє,як це робить Зеленський.За нього не соромно.Не викупив би з СІЗО генералів,яких напередодні війни туди запроторив Зеленський ще невідомо що було би коли прийшли москалі.
Aksinia 111• вчера в 22:36
Ответ дляАдляВасЯникто
Ошибаешься милочка потужный явно под чем то ему бы поспать
Меньше раша тв смотрите .
Mila228• вчера в 22:36
Ответ дляРеверанс
На аватарці найкращий розвідник України полковник Роман Червінський.
Який на ворожій території провів багато вдалих операцій,зачистив ватажків бойовиків.Готував втечу наших полонених з тюрми Ізоляція і займався затриманням Вагнеру.Дві останні операції ворогу злив наш президент Зеленський.Романа судять ще й досі.
А якщо Зеленський такий корупціонер і все здає, то чому ж його путин не може ніяк купити, щоб той здав Україну.
mymoly• вчера в 22:37
Ответ дляАдляВасЯникто
Сколько дизлайков потужно. А так он говорит что все наладится только лет через 10 видимо
Який вираз обличчя, ммм. Яка гра. Скіко болю. Ну з болем мабуть трохи перебір
автор Реверанс • вчера в 22:39
Ответ дляМаМарго
Порошенко бачив, що ніхто не хоче йти у військо і заключив хоч якийсь мир.
Але лохотрату не зайшло. Вирішили що ’хуже не будєт’ і ’хоть поржом’
Тепер сидять по хатам і деякі ще мямлять ’парашенка винават, что мьі зенеского вьібрали’
Тепер в Києві водія з машини ТЦКуни діставали розбивши вогнегасником йому скло,їм того здалося замало і в хід пішом лом будівельний.Тільки придурки могли вибрати Зеленського на царство.
автор Реверанс • вчера в 22:40
Ответ дляМаМарго
61% черні ще хоче добити країну і ще раз обрати потужника
Удалено администрацией...
автор Реверанс • вчера в 22:42
Ответ дляMila228
Удалено администрацией...
МаМарго• вчера в 22:47
Ответ дляРеверанс
Якби не Марченко, то буди б Одесі
МаМарго• вчера в 22:49
Ответ дляMila228
Там по кругу скуплена вся челядь зе.
Єрмак, татаров, всі сбушники баканова.
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляMila228
Другая сторона платит больше
автор Реверанс • 1 час назад
Ответ дляМаМарго
Якби не Марченко, то буди б Одесі
100 %.Цікаво,чому напередодні війни Вован потужно всіх генералів України по СІЗО пакував?Чиє то було завдання?Кому помагав?Фейкові справи розвалилися,але генерали втрачали своє здоровья.Чому так наполегливо боровся з армією України?