Ку ка ку ка ку• вчера в 12:12

Что это в приват 24?

Триндичіха Байрактар• вчера в 12:16
пришло 125 грн
Капризуля• вчера в 12:17
В поддержку Привата обратитесь.Здесь не экстрасенсы.
SnowMaiden• вчера в 12:19
Кэшбэк, возможно, на возврат непохоже
Дякую_аж_підскакую• вчера в 12:19
P10 Reversal в платежных системах — это операция отмены (разблокировки) авторизованного, но еще не списанного платежа (так называемый ’холд’), которая происходит в реальном времени (онлайн), позволяя быстро вернуть заблокированную сумму на счет клиента.
Тролю як можу• вчера в 12:21
P10 Reversal у контексті платіжних систем означає скасування раніше проведеної авторизації транзакції, коли кошти були зарезервовані на картці, але фактичний переказ не відбувся або був помилковим, повертаючи заблоковану суму клієнту, що дозволяє повторно використовувати ці кошти. Це технічний термін, що використовується для корекції помилок у платіжній мережі (наприклад, при збоях або невірних операціях), щоб «розморозити» гроші, які були тимчасово заблоковані.
Перша скрипка• вчера в 12:31
Обычно это возврат денег