Залізна тьотя• 25 декабря 2025
Кто как борется с ипохондрией?
И навязчивыми мыслями ущерба
КоролеВешна• 25 декабря 2025
Ой никак, последний раз чуть не загнала себя в дурку, только антидепрессанты спасли, уже скачивалась на дно, а так всю жизнь по обследованиям и врачам, единственное, что начала обходить стороной все медицинские темы в интернете
НеКонец-Света• 25 декабря 2025
Що значить думки ущерба?
Іпохондрія в мене є, але лінь походу перемагає, вже 2 роки родимки не перевіряла і не була у гінеколога рік.
4есотка• 25 декабря 2025
Живу по принципу-якщо не думати про проблем зі здоров´ям, то їх не буде.
Не заганяю себе в депресію-допомогає постійна занятість-робота, вивчення іноземної мови . Уникаю негативних людей і негативної інформації. Підтримую морально тільки рідних людей і близьких друзів, на інших в мене нажаль немає ресурсу.