іронічна антитеза• вчера в 19:32

"Ніхто цього не хоче".

Раджу легкий короткий серіал в жанрі ромком. Після трудового тижня відволіктись.
Назва в темі.
ПесиКот• вчера в 19:35
Уже ж 2 сезона вышло, не новинка. Классный, хотя второй сезон не так интересен уже
Триндичіха Байрактар• вчера в 19:36
лажа
автор іронічна антитеза • вчера в 19:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
лажа
Для вас не лажа тільки тут політичні статті цитуаати, яеі ми і без вас в новинах можемо почитати.
Бодіпозітівна• вчера в 19:42
Це український?
Шпондєр• вчера в 19:43
Ответ дляБодіпозітівна
Це український?
Ні
Козяка-маляка• вчера в 19:49
Мені не сподобався.
Триндичіха Байрактар• вчера в 19:50
Ответ дляКозяка-маляка
Мені не сподобався.
мене тоже, лажа
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 19:50
Негры есть?
автор іронічна антитеза • вчера в 19:52
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Негры есть?
Ні, тільки євреї.
svetuli4ka• вчера в 22:29
Чудовий серіал! Про відносини. Не дуже талановито завуальована пропаганда іудаізма в сучасному світі, але це ж зрозуміло в наш час.... краще подивіться! Він дуже цікавий!