Маю декілька думок• 26 декабря 2025
Варёная сгущенка Метро Шеф нормальная?
Собираю заказ, нужна сгущенка на медовик. Или с мальчиком на банке лучше?
Невидимка• 26 декабря 2025
Мальчик не очень в посл.время, Понравилась Ичня прям очень вкусная и по акции сейчас в Варусе, Метро не пробовала. Ещё в АТБ достойная сгущенка в стекле
Маю декілька думок
• 26 декабря 2025
Ответ дляНевидимка
Спасибо!
Все і одразу• 26 декабря 2025
Метро шеф була смачна. Краща за Ічню і Хлопчика. Але хіба зараз вона є? Бо у нас в Метро вже інша їх торгова марка. Якась здається Файна країна чи якось схоже. Вона не така смачна. Але все рівно ліпша за Ічню та Хлопчика.
Все і одразу• 26 декабря 2025
Хочу додати, що Метро шеф краще варити, ніж брати готову. Але і готова була найс. Майже як колись Заречье, Куп´янське.
жар-птица Нюра• 26 декабря 2025
Ответ дляНевидимка
А мені Ічня не сподобалась зовсім, хімозна така. Навіть в Атб смачніша.
Маю декілька думок
• 26 декабря 2025
Ответ дляВсе і одразу
Вот такая при заказе
Невидимка• 26 декабря 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Я брала в Варусе мне очень понравилась а вот взяла Токери то ужас((
Все і одразу• 26 декабря 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Вот такая при заказе
У склі не така гарна, як у залізних банках. Але на мій смак ліпша за всі інші.