Все до блиску• 27 декабря 2025
Дивні та улюблені юзери
Звернула увагу що тут є кілька порадниць (Триндичиха, Чорний Ловелас, Авотия) з постійними максимально дивними питаннями і відповідями. Маю відчуття що це якісь боти.
А ви як думаєте?
Партизанка• 27 декабря 2025
Мы думаем, что их можно просто заблокировать и не думать о том, о чем думать не нужно.
Заикальница• 27 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
+1000. Давно всі заблоковані
Я-ваш шанс• 27 декабря 2025
Ответ дляЗаикальница
+1000. Давно всі заблоковані
Без регистрации на форум заходить нельзя, лента тупо засрана их темами .
Заикальница• 27 декабря 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я не бачу, бо блокую відразу
Триндичіха Байрактар• 27 декабря 2025
Ну шо бздулись депутатки? Кому микрофон на трибуну подать? Давайте сластьте с горшков, будем диспутировать покуда звезда трезвая
Дон Пэдро• 27 декабря 2025
Ну Триндичиха це 100% бот, всі новини тижневі всілякі постить і тд.
Заблокувала бо той потік її безупинний))