За ким я буду?• 27 декабря 2025

Отруєння, не збивається температура

Сьогодні зранку почало нудити, прийняла суспрін 8 мг. Тоді пізніше була блювота жовчу 1 раз. Температура 38,3 - парацетамол не збив( об 13 годині прийняла). Чоловік викликав швидку, сказали пити ніфуроксазид, сорбенти і регідрон. Температуру збивати. Але вона не падає....як собі допомогти? Чи потрібно їхати в лікарню?
Кондуктор маршрутки• 27 декабря 2025
А 38 и 3 что критично прям
КоКоКоКоКоКо...• 27 декабря 2025
Ви п´єте те що вам призначили?
Пластилин_Колец• 27 декабря 2025
Є нурофен
Парацетамол рідко коли допомагає 🤷‍♀️
Мerida• 27 декабря 2025
А чем отравились?
Забризкана водою• 27 декабря 2025
А почему решили ,что отравились ?
И зачем на 38,3 скорая ?
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляЗабризкана водою
А почему решили ,что отравились ?
И зачем на 38,3 скорая ?
Вчора в магазині Веладіс купила слабосолону форель і салат з сурімі. Їла тільки я, ввечері
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляМerida
А чем отравились?
Кулінарія з магазину Веладіс
Забризкана водою• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну так пейте те препараты ,что вам сказали врачи
Невидимка Майя• 27 декабря 2025
Может быть начало вируса, может быть энтеро вирус. В любом случае много пить. Температура в первый второй день и не сбивается почти, организм только получил вирус и борется
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляЗабризкана водою
В мене просто ніколи не було отруєння....скільки днів такий стан?
Мerida• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Кулінарія з магазину Веладіс
Сколько регидрона вы уже выпили?
Забризкана водою• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Все индивидуально
Пейте много жидкости,только маленькими глотками через каждые 5 минут ,например
Колишня муза• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Довго,може й до тижня
Невидимка Майя• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Нифуроксазид быстро поможет, ещё ентерол хорошо. Первый день самый гадкий, надо вырвать все хорошо, промыть желудок, и будет легче. Потом день два прийти в себя. Все препараты пить по назначению
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую
Невидимка Майя• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую
Выздоравливайте
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляМerida
Сколько регидрона вы уже выпили?
Ще п´ю перший пакетик. Перед цим Рео була вода
Невидимка Майя• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну вот зря, сейчас с холодильниками не просто, может хранение нарушили
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Мабуть. Буде мені наука
Мerida• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Чем больше выпьете, тем лучше. Но маленькими порциями. Пить -писять. А не пол литра в сутки.
Почемучка• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Лбетаргін пропийте
Иванка Бур• 27 декабря 2025
У Вас, наверное, ацетон. Он и даёт температуру. Кола или другая сладкая вода хорошо помогает
Там-тарарам• 27 декабря 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Я не розумію для яких цілей власне цей бридкий регідрон пити, якщо не було ні срачки ні ригачки сильної (1-2-3 рази то не сильна).
Треба сорбенти, ентерол, ніфуроксазид, спазмолитики, жарознижувальне. Мінералку без газу.
Невидимка Майя• 27 декабря 2025
И как станет легче не спешите есть, сухарики со сладким чаем, творог, йогурты, печеное яблоко, и возьмите Креон на первое время
автор За ким я буду? • 27 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
2 сухарика з´їла за день, помалу
ЖонДуан• 27 декабря 2025
Ну взагалі то при отруєнні ( рвота чи діарея і є температура то треба викликати швидку). То ви все правильно зробили.
Пийте воду рео ( замінює крапельницю від токсинів). 1л випити треба.
Якщо можете пийте колу( без газу).
А так вам все норм прописали. Спробуйте збивати нурофеном ( бачила зараз при грипі схожі симптоми, то лікарі рекомендують навіть немісил пити. І збивати навіть температуру до 38.5)
Доктор Варвар• 27 декабря 2025
ондасетрон спробуйте
Ацетон не міряли?
Я не Тролль• 27 декабря 2025
Ответ дляДоктор Варвар
ондасетрон спробуйте
Ацетон не міряли?
Для чого? Ви читали інструкцію?
Показання:
Нудота та блювання, спричинені цитотоксичною хіміотерапією, променевою терапією. Профілактика нудоти та блювання у післяопераційному періоді.
Де тут ’харчове отруєння, ротавірус’?
Підмітайло• 28 декабря 2025
Автор, а швидка до вас приїжджала чи просто рекомендації по телефону дали? Ми якраз сім´єю мучаємося. Сподіваюся, що от-от стане краще, але кишківник все ніяк не хоче нормально працювати(((
автор За ким я буду? • 29 декабря 2025
Ответ дляПідмітайло
Так, приїжджали, пропонували стаціонар