Місячне Сяйво• 27 декабря 2025

Вірите в кармічні відносини?

Як думаєте, якщо я живу 20 років з людиною, яка в биту хороша, гарний батько, працює, не зраджує.Але всі 20 років знаходиться у стадії дитини та ображається через сварки , не говорить місяцями, доки я сама не прийду просити пробачення. Я прийняла цей факт, потім пару років правчила не було такого, а це повернулось все назад. Тобто я ходжу по кругу, це і є мої кармічні відносини? І як я маю вирішити це питання, покинути?
Покращена• 27 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Навпаки я свій характер не можу стримати, я скандалістка ще та, і на роботі і дома
Свята жінка, то що йому треба, ви - класична жінка, божа благодать, а він просто нудний і вас морально штормить.
Точу ляси• 27 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Я писала, він гарний батько, він все робить по дому, він не пьє. Це важливо для мене, бо мій батько пив і бив маму. Я сама себе фінансово забезпечую, але він робить більше для сім´ї
То в чому ваша проблема? В нього уникаючий тип.. він тікає в мовчання. Він не хоче з вами розбиратись в стосунках. Може ви його задовбали своїми розмовами?
Точу ляси• 27 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Так розбирайтесь із собою. Чого він має бути таким як ви?
Точу ляси• 27 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Ні він земний. Спокійний і мовчазний. Для того щоб вижити з такою як автор, інакше не вийде. Він собів в панцир сховався і там сидить. Щоб голову не відкусили раптом
Покращена• 27 декабря 2025
Ответ дляТочу ляси
От це поворот...
Покращена• 27 декабря 2025
Ответ дляТочу ляси
А може він в житті задовбався....
Шпондєр• 28 декабря 2025
Ответ дляПокращена
100%. Є дія і наслідок. У кожного є вибір. Судьба, доля - це теж вибір, ти можеш щось робити або ні, і не жалітися потім на карму. Та думаю все у автора чудово, просто два мудака живуть, але так як грошей багато, не хочеться ділитись.
Ну так карма і створюється вашими діями, вчинками і думками кожного дня по відношенню до інших і себе, називайте, як хочете)
В чоловік автора транслює її дії по відношенню до інших. Це може бути не тільки гра в мовчанку з кимось, в наприклад ігнор чи десь щось подібне, яке вона отримує від свого чоловіка у відповідь
Шпондєр• 28 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Чесно незнаю, думала і не розумію. Що треба бути добрішою може,незнаю . Я не люблю людей,сама по собі відлюдниця, може це для цього. Ото тільки задумалась коли вам відповідаю
Ну ось про щось таке, я і кажу. Ви не любите людей, можливо когось ігноруєте.
Контрольница• 28 декабря 2025
Автор у мене така бабуля була. Бідний мій дід. Помер від інфаркту.
І колись в мене був такий залицальник. Як я побачила його таку поведінку, то це був кінець. Я вам не заздрю. 20 років, то жесть.
В мене ще і подруга-родичка така була. Вже років 6 як забанила. Будучи дитиною вона добре мені нервову систему потріпала.
Контрольница• 28 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
А краще буде самій? От ви самотня?
Я 15 років прожила з чоловіком без ’абід’ на пару місяців. З підтримкою і взаєморозумінням. Пройшла любов, ми майже спокійно розійшлись.
Вже 5 років живу сама і щаслива.
Такого я к ви в житті б не терпала б.
Покращена• 28 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Який ігнор.
Я - сирота. У мене ніколи не було батька, ніколи мені батько не радив як іншим дітям роби то, так краще, піди туди, там краще, те скажи, те не кажи. Ніколи мені не давав ніхто поради, мене ніхто не вчив як робити, що говорили , кому і коли говорити, до кого підлизатись і ТД. Був знайомий який давав поради не в порад із своєю жінкою, все тоді виходило через велику Ж.. і вони навіть сміялися казали ну ми ж тобі казали, все перекручували, вони могли 3 рази за 5 хвилин перевзулися в повітрі, це якась біль була, особливо коли мені потрібна була життєва якась порада, проте дітям своїм вони все дуже влучно радили, усе у них чудово.
І де тут моя карма? Що я ніколи не мала навіть з ким порадитись не те що грошей просити, від мене їх просто крали і часто я навіть уже не розбиралась хто, взяли тай взяли, хоча ці гроші були дуже важко завжди зароблені і дуже легко втрачені і були не найкращі вклади. Я раділа коли купувала одяг, бо так я точно знала, що одяг нікому не треба, якщо стану бомжом, то хоч тепло мені буде, де б я не жила))))))) чесно, від душі кажу, хоч я і не мерлячка, але завжди в переходах бачила, що їм дуже холодно.
Напишіть мені щось про карму тепер.
Шпондєр• 28 декабря 2025
Про ігнор, я писала автору, стосовно її ситуації, як приклад, не ствердження.

Я так розумію, ви описали своє дитинство, сподіваюсь зараз у вас все добре🙏 Якщо вас зацікавить тема карми, ви знайдете інформацію, або інформація вас знайде)
З того, що ви описали, мало, що зрозуміло, і відповіді знайдете самі, якщо захочете) ✨