Синиця у спідниці• вчера в 03:09

Коли ви востаннє бачили одудів?

По слідах теми про снігурів: стало цікаво, скільки людей и коли бачили одудів?
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
В моем детстве снегирей было полно. Харьков.Зимой прилетали на рябину во дворе. Давно уже нет. Пишут пропали из-за потепления.
Я тоже помню снегрией. Киев и область. Последний раз видела в морозы в конце нулевых.
Сунуся в чужі справи• 36 минут назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую всім, хто відписався в цій темі! Так радує, що багато людей звертають увагу на красу навколишнього світу! Дуже цікаво було почитати, хто яких тваринок бачив. До того ж, дізналася про пару видів птахів, про яких раніше навіть не чула.
живу на краю лісу, де чагарники спочатку, багато різних пташок прилітає попоїсти.
бачила сиворакшу одного разу зблизька, ото краса:)
Сунуся в чужі справи• 37 минут назад
Ответ дляСиниця у спідниці
Вони хіба зимують в нас? Я тільки навесні їх в селі бачу, тож думала весною якраз повертаються
перепрошую, з омелюхами сплутала, це ж треба таке
автор Синиця у спідниці • 11 минут назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Та нічого) Я про омелюхів взагалі не чула раніше, зараз загуглила, дуже гарні птахи