Синиця у спідниці• вчера в 03:09
Коли ви востаннє бачили одудів?
По слідах теми про снігурів: стало цікаво, скільки людей и коли бачили одудів?
Бяки-козяки• вчера в 15:36
Ответ дляПечальки.нет
Никогда, как и снигерей.
Из более редкого, только зелёных дятлов
В моем детстве снегирей было полно. Харьков.Зимой прилетали на рябину во дворе. Давно уже нет. Пишут пропали из-за потепления.
побольшомусекретику• вчера в 16:05
Ответ дляЗвожу з розуму
Здається на фото різні птахи. На першому одуд, а на другому рибалочка. Але можупомилятися
Так, відповіла на пост про рибалочки . А про удодів питання в головному пості
Пирожкиня• вчера в 16:10
Вижу только голубей, воробьёв, сорок, ворон, иногда синичек зимой. В городах и этих скоро не встретишь. Хотя, в Херсоне у нас и фазаны бегали перед войной (недалеко был бот сад), они стаей выбегали на площадь.
А, иногда в частном секторе вижу дятла.
задумчивая мордочка• вчера в 16:17
Видела удода много лет назад на огороде, ходил что-то выискивал на грядках (Киевская обл.) Очень красивый , необычный.
Снегирей видела тоже давно в Киеве в студгородке на Ломоносова. Там много рябины и снегири там обитали, много их было. Сидели на ветках яркие такие, а пение у них никакое, просто отдельные звуки.
Кинг-Конгша• вчера в 16:54
Ответ дляПирожкиня
А, иногда в частном секторе вижу дятла.
А шпаки? Їх стііільки, і вони так голосно верещать, що мене заглушують, коли я урок веду
Але люблю цей звук, бо в ньому багато життя.
Горобців багато, голубів, ворон, сорок, сойки бувають, синички, дятли. Біля нас десь навіть сова живе. Качки дикі, бо ставки навколо
Але люблю цей звук, бо в ньому багато життя. Горобців багато, голубів, ворон, сорок, сойки бувають, синички, дятли. Біля нас десь навіть сова живе. Качки дикі, бо ставки навколо
Лівий Локіть• вчера в 17:17
Снігурівка було дофіга в моєму дитинстві. Але і морози були під 40. Вінничинна. Ше сусіди сусідів відкопували- бо так дофіга замітало
неДоЖиру• вчера в 17:20
Та ось тільки в листопаді чи жовтні й бачила. Полтава, приватний будинок. У нас дуже багато різних птахів, не горобців з воронами, хоча й їх багато) Одуди, дятли, синиці, звісно, влітку конолянки, сойки, сорок взагалі табун) водойма поруч, там сірі та білі цаплі.
Снегопадка• вчера в 17:21
Кілька років тому на Полтавщині і Миколаївщині. Вони й не були такими поширеними, як горобці чи ластівки
НеВРотик• вчера в 18:42
Ответ дляМая твая не панимать
Про оленів
Олені, олені, небриті і неголені...
НеВРотик• вчера в 18:45
Ответ дляБудьте так ласкаві
И сойки у нас есть
Ой, в мене в дитинстві була приручена сойка Соя
Сойок і тепер часто бачу. Снігурів бачила минулої зими в Закопаному, в нас вже давненько їх не зустрічала
НеВРотик• вчера в 18:47
Ответ дляКашка-маняшка
Який же клас, коли посеред села косуля на машину стрибнула?))) дурне, крило пом´яла... Олені в старому саду всі яблука літом пожерли, осінню молодий сад поскубли. Тільки й роблять усі, що загорожі ліплять. Кабани у людей весною посаджену картоплю риють))), зайці розсаду видьоргують)
Халявщики
НеВРотик• вчера в 18:52
Ответ дляНай хоч раз
Эти красавцы могут так начудить.. будьте бдительны, это опасно.
Еще гуси канадские любители идти через дорогу толпой)
Во-во, я якось в Польщі на дорозі гальмувала, але все одно легко лосеня зачепила, вийшоа подивитись що з ним(((( а з кущів як вилетів лосяра- ледве встигла в машину заскочити. То він спочатку рогами вальнув машину, а потім розвернувся і, як кінь, задніми ногами влупив машину в бік, в дверці діра була((
НеВРотик• вчера в 18:57
Ответ дляБасноплетка
Я так колись в полтавській області побачила зграю бджолоїдок, теж вирішила, що це чийсь зоопарк розлетівся 🙂 до цього і не знала, що в нас водиться така краса.
Ой, ця ’краса’скільки шкоди робить на пасіці
Амбасадор щастя• вчера в 19:06
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Загуглила, нет такого слова ’ одудь’.
одуд
Амбасадор щастя• вчера в 19:07
снегири прилетают не каждый год, но в прошлом или позапрошлом были у нас (Киев.обл)
Я таке знаю• вчера в 19:13
Не повірите влітку на дачі. Ще сама й думаю, що це за пташкак така, ніколи такої не бачила раніше.
котопёс• вчера в 21:26
Одудів багато бачила в акацієвих посадках під Херсоном. Виглядають досить екзотично, власне як і акації на фоні степів - ніби якась африканська савана. Я в дитинстві навіть уявляла, як на горизонті на тлі такої посадки з´явиться силует якої-небудь жирафи :)
Снігурів бачила минулої зими буквально в 1км від Києва. Але якби не дитина, то не помітила б.
До речі, всім хто цікавиться пташками, раджу додаток Merlin Bird ID для розпізнавання - дуже цікаво.
Мама фіфті цента• вчера в 22:10
В Днепре их часто вижу, когда тепло
А вот снегирей не видела ни разу в жизни
Сунуся в чужі справи• вчера в 22:25
в понеділок прилітали на терен великою згаєю, вони кожного року так прилітають, після заморозків.
Синиця у спідниці
• вчера в 23:09
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вони хіба зимують в нас? Я тільки навесні їх в селі бачу, тож думала весною якраз повертаються
Синиця у спідниці
• вчера в 23:10
Ответ дляАмбасадор щастя
в Германии по полям фазаны рассекают
Я колись в Донецьку на набережній фазана бачила, мамку з пташенятами
Синиця у спідниці
• вчера в 23:24
Дякую всім, хто відписався в цій темі! Так радує, що багато людей звертають увагу на красу навколишнього світу! Дуже цікаво було почитати, хто яких тваринок бачив. До того ж, дізналася про пару видів птахів, про яких раніше навіть не чула.
Губи з філером• вчера в 23:35
В дитинстві, як і снігурів. У нас росли великі кущі чорної горобини і взимку снігурі часто прилітали поживитися. Можливо якось одудів ще пізніше зустрічала, а снігурів тільки в дитячих спогадах.
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 23:48
На дачі в КР бачила одуда, на свіжоскошеній траві шукав жуків. Красивий птах