Синиця у спідниці• 28 декабря 2025
Коли ви востаннє бачили одудів?
По слідах теми про снігурів: стало цікаво, скільки людей и коли бачили одудів?
побольшомусекретику• 28 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Рибалочки і в нас є, в Хмельницькій області
Влітку рятувала такого.
А одудів бачила у Єгипті, їх там дуже багато
ШанельКуКу• 28 декабря 2025
Три роки тому вдома бачила удодів і снигирів, як і сама там була Чернігівській обл , Ще бачила там зайців вовків лисиць лосів, а на фотопастку спіймався медвідь і рись ( цих у лісі слава богу не бачила ) 😄, а ще здоровенну видру , як вівчарка добренна зростом , я думала вони такі не ростуть
Цветочница• 28 декабря 2025
Щодня у батьків, прямо на вулиці, раніше не бачила ніколи, а це пару років як з´явилися
Звожу з розуму• 28 декабря 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Влітку рятувала такого.
Здається на фото різні птахи. На першому одуд, а на другому рибалочка. Але можупомилятися
АдеКВАтная• 28 декабря 2025
часто, в нас коло села живуть, Черкаська область. В парку в місті давно не бачила, а в селі постійно.
Снігурів бачила лише в дитинстві
Омлетик• 28 декабря 2025
Ответ длямиссАрфография
Ми на межі Кіровоградської і Дніпропетровської то в місті їх немає а як на природу виїжджаємо то дуже багато. Ще тут сойок дуже багато і сорок. А, ще фазанів.
Я в селі. Зелена зона під Кропом. Їх багато. І вивільги співають вранці, сойки, фазани є. Синичок дуже багато. Ластівки, стрижі, миші летючі. Навіть сич живе під стріхою)
Звожу з розуму• 28 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Я їздила провідувати чоловіка в херсонську область, так вперше в житті побачила фазанів в природі. Виявилося, що вони ще ті шкоди, місцеві навіть просили їх відстрілювати потроху, бо стало їх дуже багато.
Черкаси, фазанів повно. Працюю на заводі у промзні, біля забору чагарники, їх повно, весною і літом голосно кричать.
АдеКВАтная• 28 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
так, фазанів в нас дуже багато, навіть не в промзоні )) В батьків городик на полігоні - там їх тьма гарцює
З царем в голові• 28 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Нет, не на Хортице. Кичкас, за моим домом большая балка, там много птиц живёт. Вот такого красавца еще видела. Даже не знала, что дятлы еще и такие бывают
какая красота
З царем в голові• 28 декабря 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Київська область, у нас біля будинку гніздо було. Тому бачила часто. Снігурів рідко, бо вони до нас лише взимку прилітають. Бачила в минулому чт позаминулому році.
А ще я бачила горобця - альбіноса.
правда?!?!! белого???
ЛолитаНеРазлита• 28 декабря 2025
Ответ дляЗ царем в голові
правда?!?!! белого???
Так, сніжно білий. Альбінос. Рідкісне явище
Играю у края• 28 декабря 2025
Літом в Затоці десятки штук) Греблись кожного дня в піску як кури)
Київська область- як ходжу в ліс по гриби, постійно бачу
#Пойду_кгадалке• 28 декабря 2025
Не так давно летом видела парочку, Запорожье, кстати впервые.
А вот снегирей в детстве только, мне 45 лет.
Сплюшка• 28 декабря 2025
Удодов никогда
А вот снигерей в первом классе примерно. Мне 46. У нас на Лесном их было много. А потом делись куда-то
Раз одела не бу• 28 декабря 2025
У меня мама в частном секторе живёт, постоянно есть они. Видно тоже где то рядом живут, прилетают
Вельми шановна• 28 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
В Миколаєві навіть в центрі міста над річкою можна побачити, а про навколишні степи, парки, дачі, то вони там так розмножилися, обов´язково десь побачиш чи чуєш їх крик лиш ближче до природи вийтиі. Кричать не дуже
головно, але такі є.
спальное место• 28 декабря 2025
Ответ дляШанельКуКу
А бобра бачили?
Я в шоці, які вони здоровенні. В моїй уяві це було щось ближче до крота
Зажуженная Жужжа• 28 декабря 2025
Прошлым летом возле поля видела несколько раз. Черкасская область
Весела моль• 28 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Це удод російською,птах такий
Не помню, когда точно, несколько лет назад, но точно не помню до войны или уже когда началась. На дачу к нам прилетали
ШанельКуКу• 28 декабря 2025
Ответ дляспальное место
А бобра бачили?
О боже 😂ну ви на приколі крота , бобри то капець там через них катастрофа , вже перегатили всі річки ходять як у себе вдома