Цибулька зла• 28 декабря 2025
Дівчата, які мешкають самі з дитиною без чоловіка і тягнуть все на собі
Як Ви тримаєтеся? Чи вистачає вам грошей, сил, нервів?
Ми з дитиною удвох в великому місті, житло своє, але тягну все на собі сама багато років, так вже все достало…
Грабля• 28 декабря 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Не кошмар, не кінець світу, але погодьтеся, жити і виховувати дитину вдвох ну набагато легше, ніж одній
Особенно если ребенка оставить в покое , а не «виховувати» 24/7
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
я не скажу, що мені нестерпно важко, але не мати можливості на когось покластись - це реально трохи напружує. Ну і це просто тема для поговорити, автор не організовує збір чи щось таке.
Коли чоловіка тільки мобілізували, і ще було невідомо куди саме його відправлять, мені також треба була підтримка. Але я б тут тему не створювала через такі коментарі, як ваші. Бо отримала б не підтримку, а навпаки. Подумайте, що ви транслюєте у цей світ.
Якщо хочете підсвітити автору, що у неї насправді все ок, то варто все ж якось підбирати слова, щоб вони були корисними, а не токсичними.
Але якщо мета - розрядити власну напругу, то форум для цього підходить, особливо такі теми.
Подумайте ви - що ви транслюєте, як взагалі люди можуть собі дозволяти давати такі ппоради незнайомим людям? Чому ви не задумуєтесь над своїм вихованням?
Барабасиха• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Працівниця року• 28 декабря 2025
Автор, дитина вже підрощена.
Ходіть на побачення, займайтеся собою.
По темі: я заміжня, двоє дітей 17.5 і 19 років. Але більшу частину сімейного життя все основне в сімейному житті на мені. Чоловік має інвалідність, не тяжку, але наслідки діабета впливають і на тіло, і на характер, і на мізки, і на лібідо.. Я основний добитчик в сім´ї, я займалася дітьми, я вирішую більшість проблем по дому.
З початку війни з чоловіком живемо на 2 доми, і коли він зі мною - нічого для мене не змінюється, окрім того, що я набагато більше готую. Ще раз, всі фінансові питання делеговані мені.
Ходіть на побачення, займайтеся собою.
Значит надо• 28 декабря 2025
Є здоров´я та́ житло- що саме ви тягнете? Ні , не знецінюю, була на вашому місці, ще й без житла спочатку
Значит надо• 28 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мне не надо представлять женщину без помощи. Я такой была.
И при одном здоровом ребенке и своем жилье - там нечего ’тянуть’. Живи и радуйся
Тікайте
Я те саме написала, зараз відгребемо
Відкушу все що стирчить• 28 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
А двух? Муж пропал безвести недавно. Никаких новостей ничего.
Так что автор не нойте
Извините, конечно за очень не тактичный вопрос, а выплаты в таком случае положены?
Библиотекарь• 28 декабря 2025
Ответ дляНічого вдягти
Так что автор не нойте
Вам же идут выплаты? Пока он безвнсти пропавший
Безпорадна Кроко• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
В сенсі не знаю? Це мої подруги, так складно, важко, але ніхто не в істериці, руки не заломлює…..оооой як важко багато років, своє жиииильйооооо ооооо ааааа
Працюють, добиваються, летять відпочивати коли змучуються, збираються з подругами на вино
Они просто вам не рассказывают
Не видят смысла
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Они просто вам не рассказывают
Не видят смысла
Ну вам зато розповідають і тому ви знаєте, розказують вони мені чи ні
Аноним_1858• 28 декабря 2025
Тримаюсь, грошей вистачає, сил теж. Просто в один прекрасний момент я вирішила, що буду насолоджуватись життям.
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Пісєц мля
так і хочеться запитати: ви дура?
Безпорадна Кроко• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
По ответам видно как лихо вы всех обесценили
У меня такие подруги в качестве знакомых, если мне от них что-то надо
Но пускать в душу- упасибог
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Но пускать в душу- упасибог
Мені не цікаво які у вас подруги, для чого мені ця інформація?
Библиотекарь• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Пісєц мля
так і хочеться запитати: ви дура?
Это вы дура! Нормальный вопрос, если её муж пропавший безвести, ей положены деньги в размере его зарплаты. Так хоть детей будет чем кормить и одевать.
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ну да, це ж все міняє
Безпорадна Кроко• 28 декабря 2025
Ответ дляЦибулька зла
Так, але там сльози
Автор, это не то место где можно получить поддержку
Идите в жптчат
Только пишите что вам нужна психпомощь
Он вам и душу разгребет, и план набросает как выгрести и релакс предложит
Удачи вам
Идите в жптчат
Только пишите что вам нужна психпомощь
Удачи вам
Безпорадна Кроко• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Чтоб вы понимали в качестве кого вас подруги держат
Приятельница
От конторой иногда берём выгоду
Приятельница
От конторой иногда берём выгоду
Грушки-яблочки• 28 декабря 2025
Автор бесится, что не получается найти ’каблука, бабораба’, чтобы тот ее и дытятко тянул?
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Приятельница
От конторой иногда берём выгоду
Приятельница
От конторой иногда берём выгоду
вам би хорошого лікаря знайти
Не танцую- но пою• 28 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
Він офіцер медичної служби, возить хворих на своєму авто, частина тилова поки формується батальйон, до найближчої лікарні чи медроти - біля 30 км. Бензин оплачується частково, а частіше не оплачується, обіцяють видати авто, видали, але воно не їде. Обіцяють видати ноутбук, але поки користується своїм. Плюс у людини і в армії також є свої потреби - елементарні засоби гігієни і тд.
Комуналка в Києві, у нас дорого. Здавати свою і знімати іншу дешевшу квартиру ще дорожче. І немає сенсу. Плюс допомога літнім батькам з комунальними.
Ну я теж в Києві. Ну яка комуналка 10000? У вас там що двоповерхова квартира на Липках?
Не танцую- но пою• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я теж інколи плачу і шо?
Ну от автору захотілось поплакатися, робити вона це анонімно, щоб такі подруги,як ви, не запідозрили її в слабкості. Чому ви знецінюєте почуття автора?
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
А ви чому знецінюєте житло і ціни на комунальні?
Библиотекарь• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну да, це ж все міняє
А вы хотите, чтоб за ваши ж.пы воевали и тем для помощи матерям и детям военным не поднимали.
Не приятно читать, да?!
Так может ваш муж станет рядом с чьим то мужем военным, чтоб дети без отцов не оставались
Не приятно читать, да?!
Не танцую- но пою• 28 декабря 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не знецінюю. Я запитую. У вас проблеми із сприйняттям тексту?
Библиотекарь• 28 декабря 2025
Ответ дляБарабасиха
Тягну двох дітей сама. Чоловік служить, з/п 23 тис, їх вистичає лише на комунальні. Важко, але втягнулась. Більше хвилювання за дохід, бо в мене не фіксований.
Оформляйте в пенсионном фонде пільги, на коммуналку
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну да, це ж все міняє
Вибачте, але це багато міняє.
БершкомангоЗар• 28 декабря 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
То у вас проблеми із сприйняттям тексту))
Бамбарбия! Кергуду.• 28 декабря 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дно
Що - дно?
Для жінки дитина це ярмо. Оце й є дно
Бамбарбия! Кергуду.• 28 декабря 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Половину ГЗ платять.
Але ж платять, ви маєте рацію