Цибулька зла• 28 декабря в 10:57

Дівчата, які мешкають самі з дитиною без чоловіка і тягнуть все на собі

Як Ви тримаєтеся? Чи вистачає вам грошей, сил, нервів?
Ми з дитиною удвох в великому місті, житло своє, але тягну все на собі сама багато років, так вже все достало…
Нічого вдягти• 28 декабря в 12:55
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Извините, конечно за очень не тактичный вопрос, а выплаты в таком случае положены?
Положены. Но уже прошло почти три месяца и никто ничего
Нічого вдягти• 28 декабря в 12:56
Ответ дляБиблиотекарь
Вам же идут выплаты? Пока он безвнсти пропавший
Все так думают. Пропал и сразу выплаты. Нет. Куча беганины.бумажек. расследование от воинской части. Три месяца уже почти прошло . Пока 0.
Безпорадна Кроко• 28 декабря в 13:07
Ответ дляБершкомангоЗар
вам би хорошого лікаря знайти
Меня ваше мнение не интересует
Безпорадна Кроко• 28 декабря в 13:09
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Що - дно?
Для жінки дитина це ярмо. Оце й є дно
Дно это когда женщина гнобит другую женщину
Но в вашей реальности все иначе
БершкомангоЗар• 28 декабря в 13:13
Ответ дляБезпорадна Кроко
Меня ваше мнение не интересует
А нашо ви мені це написали?
Безпорадна Кроко• 28 декабря в 13:14
Ответ дляБершкомангоЗар
А нашо ви мені це написали?
Шоп вы знали
Бамбарбия! Кергуду.• 28 декабря в 13:57
Ответ дляБезпорадна Кроко
Но в вашей реальности все иначе
Так, в моїй реальності все інакше. Моя сім´я втратила житло, бізнес, налагоджене життя, чоловік мобілізувався, я з сином 14 років в орендованій квартирі, але нічого не ’тягну’
Личко Невеличке• 28 декабря в 14:07
Ответ дляБиблиотекарь
Это вы дура! Нормальный вопрос, если её муж пропавший безвести, ей положены деньги в размере его зарплаты. Так хоть детей будет чем кормить и одевать.
только половина на всю семью.вторая половина идет на счет пропавшего солдата.
Вообще не факт• 28 декабря в 14:20
Моя ви риба❤️
Я також сама виховую доньку.
Але припиніть називати це «тягну» і тому подібне.
Не тягніть. Живіть. Складно. Але живіть.
Подивіться на це з іншого боку, ви дві дівчини-не треба відро готувати, не треба на всіх прати, прибирати. Дівчинка вже напевно щось допомагає вам по дому. Якщо не допомагає, саме час залучити. Вже і саму вдома можна залишити на пару годин і піти в кафе посидіти.
Або зробити макіяж і поїхати в центр на ялинку, наробити фото, попити какао.
Тим паче своє житло.
Можливо ви багато звалили на себе?
Можливо грошей не вистачає?
То є над чим працювати.
Уравнобешенная• 28 декабря в 15:06
а де це поділися всі совєтчиці, які вдруге вдало вийшли заміж і як сир в маслі катаються? де ті, яким просто так араби присилають гроші і сумки? де ті, що по побаченням літають з готеліми, грішми і подарунками? підказали б автору, як і собі таку шию знайти, це ж так легко)
Ну що ви, мамо!• 28 декабря в 15:31
Ответ дляВообще не факт
Моя ви риба❤️
Я також сама виховую доньку.
Тим паче своє житло.
Можливо ви багато звалили на себе?
Можливо грошей не вистачає?
То є над чим працювати.
«Наробити фото»… треба жити, а не робити фото для соцмереж. Тому і депресія потім. Бо на фото все чудово, а в душі х-во. Люди намагаються на фото відобразити те, чого немає. Нафіга? Просто насолоджуватись моментом треба, карбувати це в памʼяті і емоціях, а не в фото для соцмереж.
Бамбарбия! Кергуду.• 28 декабря в 16:34
Ответ дляВообще не факт
Моя ви риба❤️
Я також сама виховую доньку.
Тим паче своє житло.
Можливо ви багато звалили на себе?
Можливо грошей не вистачає?
То є над чим працювати.
14 років дівчині. На ’пару годин’?
В такому віці вже цілком самостійні підлітки, а не на ’пару годин’.
Барабасиха• 28 декабря в 16:35
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну я теж в Києві. Ну яка комуналка 10000? У вас там що двоповерхова квартира на Липках?
на Печерську, платимо більше 5 тис лише за утримання будинку, ще опалення, вода, електрика, яка теж має вищий тариф, ніж наприклад у батьків на Троєщині.
Але яке це має значення? Я написала, що не розраховую на з/п чоловіка-військового, а лише на себе. І не написала, що діти голодні, бо все пішло на комуналку. Я написала, що розумію автора, і що покладатись лише на себе важко. Перш за все морально важко.
Мені страшно захворіти звичайним грипом, бо тоді я і дитину в школу не відведу і працювати не зможу. У мене немає лікарняних чи якоїсь фіксованої з/п.
Ось про це я писала, а не про комуналку, за яку мені вже не ви перша відписали.
Не танцую- но пою• 28 декабря в 16:39
Ответ дляБарабасиха
Та я наче не засуджувала ні автора, ні вас. Навпаки писала про те, що з чоловіком набагато легше виховувати дітей не тільки у фінансовому і фізично у плані
Барабасиха• 28 декабря в 17:04
Ответ дляНе танцую- но пою
це правда. Навіть гаркнути, щоб відклали планшети і йшли спати простіше по черзі)
Це я вже не кажу про різні побутові речі, типу приперти пакет з продуктами з супермаркету. І це ж не разово, а постійно має робити жінка. Я нещодавно тягнула пішки на 10 поверх важкий чемодан, так не вписалась в графіки відключень( То мені коли подруга шле фотки з спортзалу, які вона гантелі тягає, я істерично ржу)) Але до всього можна пристосуватись. Я тут згадую слова бабусі ’аби не війна’...і ось тепер зрозуміла їхній справжній сенс.
Садова гойдалка• 28 декабря в 17:11
Чоловік раптово помер, коли доньці було тільки 10 років. Вже зараз їй 17. Я сама з нею, з початку в Україні, а тепер за кордоном. Мені інші чоловіки не потрібні. Як подивишся, так одні дурачки якісь) Важко звичайно, але якби здорові ми були, а все інше то не головне.
Не танцую- но пою• 28 декабря в 17:16
Ответ дляБарабасиха
Все вірно. Особливо сильно це усвідомлюєш, якщо ти мав в житті цю підтримку, а потім втратив, бо в тебе є розуміння, як воно б було разом, а це в тисячу разів легше і комфортніше
Не танцую- но пою• 28 декабря в 17:17
Ответ дляСадова гойдалка
Ну а якби от вам зустрівся не ’дурачок’, а нормальний чоловік, ви б навряд би відмовилися
Барабасиха• 28 декабря в 17:32
Ответ дляНе танцую- но пою
100%
Причому до мобілізації я сварилась з чоловіком, що він мало допомагає) Зараз я усвідомляюю, скільки реально від нього було допомоги(
Вообще не факт• 28 декабря в 18:26
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому ви вирішили що фото для соцмереж? Це ваше трактування, бо це про вас. Я роблю фото і ми разом потім ці фото ставимо в рамку вбо альбом. Прикиньте, так можна.
Вообще не факт• 28 декабря в 18:27
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
14 років дівчині. На ’пару годин’?
Ми ж не знаємо що там за дитина. Можливо авторці важко бо дитина має складний характер чи ще щось.
Тому я написала мінімально
Бамбарбия! Кергуду.• 28 декабря в 18:48
Ответ дляВообще не факт
Тому я написала мінімально
Психічний розлад хіба що