Ні за холодну воду• 28 декабря в 19:14

500 грн як подарунок від дитини дитині на 15 років це нормально?

Враховуючи сім´ї з середнім доходом...
ДА да да• 28 декабря в 19:28
Якби ваша дитина запросила і їй подарували 500грн це було б нормально? А якби у подруги взагалі грошей на подарунок не було - ваша дитина б надала перевагу провести з нею час без подарунка чи взагалі не зустрічатися?
Діти ще не заробляють самостійно, тому мірятися грошима батьків ненормально. Люба сума є нормальною. Бо запрошують на день народження не заради подарунків, а заради емоцій.
Шумелка Мышь• 28 декабря в 19:28
Ответ дляНі за холодну воду
Не в кафе, я написала. В кафе зовсім інші ціни, тут немає що порівнювати
А моя дитина захотіла дома ДР. Всю їжу замовили в ресторані. Ціна та сама, як бачите.
Одне діло, якщо в вас немає можливості подарувати, то і 500 вважаю нормальним подарунком. А якщо ви вираховуєте, щоб не прогадати, бо наче вдома ж дешевше, то таке…
Україна наше все• 28 декабря в 19:28
Авторе, 500 - небагато, але цілком нормально для подарунка.
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 19:28
Ответ дляПоследний вагон
А какой у вас доход? Зарплата ваша и мужа и сколько детей? Что б понимать,
20000 на сім´ю з 3 чоловік, дитина навчається в коледжі, з нами ходить зараз дуже рідко, але іноді може піти до когось
Потішаюся• 28 декабря в 19:28
Ответ дляТрусиковед
по-моему это личное дело каждого сколько дарить, я б офигела, если бы мне позвонила мамочка какая-то с подобным вопросом, ладно если б подруга близкая, а так непонятно кто
ну ви б офігелі, а я б не офігела. Але виявляється, у дитини нова компанія і мама не знає інших мам.
Последний вагон• 28 декабря в 19:30
Ответ дляНі за холодну воду
Это на все на еду, на одежду и прочие нужды?
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 19:30
Ответ дляДА да да
Вище писала щодо цього
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 19:32
Ответ дляПоследний вагон
Дивне питання... Уявіть собі, так, не всі живуть отримуючи з/п вище 30000 на одного.... Серед знайомих і родичів і того не мають...
Последний вагон• 28 декабря в 19:32
Ответ дляНі за холодну воду
Вище писала щодо цього
У вас такой маленький доход, что 500 много для вашего бюджета
ДА да да• 28 декабря в 19:32
Ответ дляНі за холодну воду
Дохід у оточенні друзів моєї дитини - біля 2 тисяч євро чистими на кожного працюючого. Подарунки ніколи не перевищують 20 євро, інколи бувають власноруч зроблені браслети або тематичні шкарпетки з супермаркету. Дітям завжди все ок, батькам і в голову не прийде з´ясовувати що там подарували дитині чи яку суму дати на день народження. Діти купують подарунки зі своїх кишенькових, і всі щасливі. Навіщо ганятися за подарунками? Якщо з дитиною товаришують заради подарунків - навіщо такі друзі ?
Карусель-весель• 28 декабря в 19:35
Нормально, це мабуть тільки у нас треба вистрибнути з трусів і вивалити на подарунок все що є.
САМ_ТАКОЙ• 28 декабря в 19:38
Моєму сину на 15-річчя однокласник-друг подарував набір карпатського трав´яного чаю.=)) Відзначала моя дитина свій день народження у кафе. Я в руки та кишені не заглядала і на грошові подарунки не розраховувала. Справа не в подарунках, а у тому, щоб дітям було приємно поспілкуватися та провести час Як мені здається, даруйте за своїми можливостями - якщо вважаєте прийнятним 500, то 500
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 19:41
Ответ дляДА да да
Я в темі вказала враховуючи сім´ї з середнім доходом... Навіщо ви мені оце пишете? Похвалитися? Мені це не цікаво
Замрійлива• 28 декабря в 19:46
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А що поганого в чаї?
ДА да да• 28 декабря в 19:58
Ответ дляНі за холодну воду
Я пишу вам, щоб ви зрозуміли, що вище голови не стрибнеш. З бюджетом у 20 тис грн на сім´ю, дитячий подарунок на 500 грн це вже забагато. Ви переживаєте подарувати замало ? Так хтось принесе і 1тис, і 1,5 тис., а може й 3 тис. Ви за ними вженетеся? То навіщо акцентувати увагу на вартості подарунка? Вчіть дитину, що подарунки на дитячі дні народження мають бути символічними, бо діти не заробляють грошей.
До речі, дохід у 20тис грн на сім´ю це не середній дохід, а на рівні виживання. А ви рівняється на середній дохід, де не роблять (у відсотках до доходу) таких подарунків як ви)
Кіма кепка• 28 декабря в 19:59
для вашего бюджета на семью эта сумма нормальная.раньше я выпрыгывала из трусов,дарила больше,чем была возможность.отношение не меняется.ни кто не ценит.
Дуболом• 28 декабря в 20:03
День рождения дома - 500 грн плюс сладости.
День рождения в ТЦ - детские комнаты, кафе, кино, боулинг или какие-то развлечения - 1000- 1500.
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 20:00
Ответ дляПотішаюся
Якщо хороші друзі, сусіди, з сім´ями яких ми спілкуємося , то це було без проблем, поки діти були малі так і робили, домовлялися по скільки будемо дарувати, щоб нікому не було обідно, з чужими людьми це дійсно не варіант..
Дуболом• 28 декабря в 20:02
Ответ дляНі за холодну воду
Я б не образилася якби прийшли б і без подарунка до моєї дитини і дитина теж, так як був такий випадок, що у хлопчика не було що подарити прийшов просто так, ніхто на нього не образився, дружать і зараз.
Але діти є різні, не хотілося б бути білою вороною...
Чтобы не быть белой вороной - написала Вам адекватные суммы.
Да, есть случаи когда денег действительно нет, но в любом случае хотят видеть того ребенка на празднике, и у меня такое было - тогда вопрос с деньгами отпадает вообще.
Если вопрос стоит о деньгах - написала суммы.
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 20:02
Ответ дляКіма кепка
Оце і я так зараз подумала, якщо для дитини важливі відносини, то якщо це буде і мало не зверне увагу, не сподобається - нехай не спілкується
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 20:04
Дякую за коментарі, бачу що все-таки 500 грн ще в декого проходить.. бо боялася що це зараз взагалі не сума для подарунка...
Дуболом• 28 декабря в 20:05
Ответ дляНі за холодну воду
Когда ’все свои’ - вопрос не стоит. Сколько подарят, столько подарят.
Когда чужие люди и вопрос о том чтобы не быть белой вороной среди них - написала кто и сколько сейчас дарит кому.
Дуболом• 28 декабря в 20:06
Ответ дляНі за холодну воду
Для отмечания др дома - это идеальная сумма.
Просто знаю некоторых хитрожопых мам, которые устраивают дни рождения дома с тортом и чаем, на 5-10 человек детям и хотят чтобы им по 1000 минимум все принесли.
Хитрожопых не люблю.
Svitlo_• 28 декабря в 20:14
Так. Нормально.
Без Баяна• 28 декабря в 20:28
В минулому році син святкував дн,то дарували по 500грн, 17 років, Київ. Але святкували на дачі.
САМ_ТАКОЙ• 28 декабря в 20:38
Ответ дляЗамрійлива
А що поганого в чаї?
А що поганого ви побачили в тому, що я написала? =))))))
автор Ні за холодну воду • 28 декабря в 20:55
Ответ дляБез Баяна
Ну на дачі, то майже те що в дома ), дякую, щоб не казали, але розумію що в кафе має бути більшою сума, щоб батьки хоча б могли покрити витрати і щоб хоч щось трішки залишилося дитині, вдома тей самий стіл обійдеться вдвічі дешевше
Замрійлива• 28 декабря в 21:28
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ніби ви це дивним сприйняли
САМ_ТАКОЙ• 28 декабря в 22:28
Ответ дляЗамрійлива
Ніби ви це дивним сприйняли
Ні, звичайно, ні! - зовсім не сприйняла дивним. Це абсолютно нормально, коли діти дарують один одному на день народження трав´яний карпатський цілющий чай. Це дуже оригінальний подарунок, реально, на любителя.
Можу подарувати охочим, до речі.
Замрійлива• 28 декабря в 22:33
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Можу подарувати охочим, до речі.
Сарказм