Ні за холодну воду• вчера в 19:14
500 грн як подарунок від дитини дитині на 15 років це нормально?
Враховуючи сім´ї з середнім доходом...
Без Баяна• вчера в 23:21
Ответ дляНі за холодну воду
Ну на дачі, то майже те що в дома ), дякую, щоб не казали, але розумію що в кафе має бути більшою сума, щоб батьки хоча б могли покрити витрати і щоб хоч щось трішки залишилося дитині, вдома тей самий стіл обійдеться вдвічі дешевше
Син сам все організовував, дача друга. Головна умова, що вони самі святкують. Він в мене надто самостійний, але не в навчанні, на жаль. Фінансово я участь не приймала в святкуванні.