ГЛЮкоза• 27 декабря 2025

Нормальний табель в дитини?

Можна вітати із успішним закінченням півріччя і щось дороге подарувати?
Ушла и Пришла• 27 декабря 2025
Так
Скромняшка• 27 декабря 2025
ну такоє
ЯблокоРаздора• 27 декабря 2025
Шукайте , була вже тема успішного успіху родини
На пів ставки• 27 декабря 2025
Если Вы за то что кто-то оценивает Вашего ребёнка поощряете его подарками, то конечно, дарите. Я бы с любыми оценками, дарила.
Путающаяся• 27 декабря 2025
Залежить від того, що було раніше, і які у вас очікування
СпайдерВумен• 27 декабря 2025
Нормальный обычный табель. Что значит «что-то дорогое подарить»? Мне бы НЕ подарили звездюдину за такой табель в моем детстве)
ЯблокоРаздора• 27 декабря 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3799367

Там ваші конкуренти
Папобус• 27 декабря 2025
Ви чекаєте схвалення своєї дитини від сторонніх людей, ще й ботів?
ЯблокоРаздора• 27 декабря 2025
Ответ дляПапобус
Бот чекає
Alpha Centauri• 27 декабря 2025
Я думаю після випуску із школи на нього точно ніхто не буде дивитися
тянитолкайка• 27 декабря 2025
В моем детстве за такое такое бы дали п-дюлину и без подарков. Пропущенных дней у Вас до фига
Пузата Хата• 27 декабря 2025
Вижу любит фантастическию брехню и французский. Можно уже подарить сборник книг про Анжелику
тянитолкайка• 27 декабря 2025
Ответ для Alpha Centauri
Если не будет поступать за рубежом. Баллы решают все
ЯблокоРаздора• 27 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
Так не у автора , у дитини
Може автор і не прогулює роботу
Margaret Rose• 27 декабря 2025
Ответ дляСпайдерВумен
До речі так.
Якщо в дитини були скромніші успіхи і цей табель відрізняється в кращу сторону, то можна щось подарувати для заохочення. Але не сильно цінне і дороге (правда залежно що для вас дороге).Можна подарувати щось, про що вона мріяла, чи щось пов´язане з захопленнями.
Якщо це її звичний темп, а ви будете її задаровувати дорогими речами, то не дивуйтеся, коли зрозумієте що розбалували
Мудробаба• 27 декабря 2025
А как тролеловильщицы каждую тему засирали криками трииииль, помните?

Теперь красота, две тётки в три ряда темы строчат
Одна на эмоциях играет
Другая тупо наполняет
Несемо світло разом• 27 декабря 2025
Хороший табель
Вопрос только зачем сюда его выставлять?
аромат Жука• 27 декабря 2025
Одній дитині для таких оцінок треба пахати, а для іншої в стелю плювати - то як їх можна за результатами оцінювати? Я завжди хвалю і мотивую за зусилля та старанність незалежно від оцінок.
Папобус• 27 декабря 2025
Ответ дляMargaret Rose
До речі так.
А вам за які досягнення чоловік робить подарунки? Не розбалував?
автор ГЛЮкоза • 27 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
На морі відпочивали на осінніх))
автор ГЛЮкоза • 27 декабря 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Так не у автора , у дитини
Може автор і не прогулює роботу
Я не працюю)
Напрацювалась так , що мені вистачає)
Margaret Rose• 27 декабря 2025
Ответ дляПапобус
В мене нема чоловіка
аромат Жука• 27 декабря 2025
Ответ для Alpha Centauri
Чому ж, нещодавно ми з чоловіком познаходили свої і ржали. Він ніколи не бачив весь табель в 5, а я ніколи не бачила табеля з усіма 3. 4 лише з музики і фізри:)))
Папобус• 27 декабря 2025
Ответ дляMargaret Rose
В мене нема чоловіка
І не було ніколи?
Кумедна• 27 декабря 2025
Та как хотите. Или вы не знаете хорошо это для вашего ребенка или плохо?
Margaret Rose• 27 декабря 2025
Ответ дляПапобус
І не було ніколи?
Ні.
Правда я молода ще зовсім
ЯблокоРаздора• 27 декабря 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Я не працюю)
Напрацювалась так , що мені вистачає)
Можна було би і не писати
І так ясно що розвага домогосподарок постити табель дитини
тянитолкайка• 27 декабря 2025
Ответ дляГЛЮкоза
На морі відпочивали на осінніх))
Так добре. Відпочинок, їжа, одяг це базові потреби. Їх батьки повинні закривати. Але, на мою думку, без фанатизму, щоб потім мати управу і вплив на свою квіточку. Бо дехто після того, як їх надто балують і все купують, вважає, що всі їм все зобовʼязані і просто не відчувають берегів
аромат Жука• 27 декабря 2025
Ответ дляMargaret Rose
В мене нема чоловіка
От так ламаються сексистські стереотипи.
Папобус• 27 декабря 2025
Ответ дляMargaret Rose
Ні.
Правда я молода ще зовсім
То звідки у вас такі фахові знання про виховання дітей, ви педагог, дитячий психолог?