Коварная Зая• вчера в 20:49
Київ- як отримати максимально найкращі канікули тут, щоб нікуди не їхати
Тюбінг
Каток
Гірка санчата
Лижі
Активності якісь.. додайте будь ласка куди можна дітей повезти
Приїжджає сестра з дітьми
Каток
Гірка санчата
Лижі
Приїжджає сестра з дітьми
Блондинка в Шоколаде• вчера в 20:51
Добавьте культурный отдых. Музей, может театр, кино. В зависимости от возраста детей.
Коварная Зая
• вчера в 20:53
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
О шикарно!!! Я забула про цю сторону розваг
Коварная Зая
• вчера в 20:53
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Можливо знаєте що подивитись прикольне дітям в театрі 12 років
Блондинка в Шоколаде• вчера в 20:55
Ответ дляКоварная Зая
Не подскажу.
Могу порекомендовать выставку Ukraine
wow
Могу порекомендовать выставку Ukraine
wow
Сижу_и_плачу• вчера в 21:19
Ответ дляКоварная Зая
Моя такого ж віку. Звичайний ’телефонний’ підліток.
Дуже зайшов театр юного глядача на Дисках
Ще квест кімната віртуальна реальність
ВДНГ раджу, бажано їхати десь на 15 годину - щоб і при денному світлі подивитись і з ілюмінацією.
Експементаріум
Ще квест кімната віртуальна реальність
Експементаріум
Творог для розжига• вчера в 21:30
ВДНХ
Ходили на льодове шоу в Палац спорту, дуже сподобалось. Розглядаємо ще кудись піти, варіанти палац Україна, ТЮЗ, цирк. Зараз багато всього, навіть в філармонії вистава про Новий рік і штучний інтелект))
В кіно можна сходити, боулінг, піца, мак
Виставки є в музеї Києва, в київській картинній галереї, навіть в ЦУМі здається на останньому поверсі
Якщо люблять кафешки, можна пошукати з інстанрамрими локаціями, наприклад мілк бар
Виставку wow Ukraine теж щиро раджу, були з сином 12 років, дуже сподобалось
мадамГрицацуева• вчера в 21:33
Ответ дляВиннипуховна
Моїм не сподобалась виставка wow Ukraine
Нам тоже. Вот прям вообще.
Цирк на дроті• вчера в 21:42
В філармонії, палаці Україна гляньте там є для дітей на початок січня програми
Лівий Локіть• вчера в 21:58
Ответ дляСижу_и_плачу
Ще квест кімната віртуальна реальність
Експементаріум
Ще квест кімната віртуальна реальність
Експементаріум
А що це за квест кімната? В якому вона павільйоні?
Просто красавица• вчера в 22:58
Музей фотоиллюзий ( моим в своё время очень понравилось) музей медуз, океанариум, вднх( там и каток, и иллюминация, и резиденция санты
(но и денег нужно много)
Сижу_и_плачу• вчера в 23:26
Ответ дляЛівий Локіть
Їх багато, обирайте біля себе.
Ми були тут