Так. Я не зрозуміла головне. Що таке «перевіряти» кв? Це зайти, спитать де такий-то такийтович, - нема!
І що, під ліжком дивитися і шафи відкривати? Чи що?
І що є стимулом от ламати двері, якщо взагалі ніхто не відчинив (прикинувся що нема вдома, уїхав в закат, що підтвердили і сусіди)
І нашо про це написали, якщо конституція щось там гарантує про недоторканість житла? Навіщо просто ця новина, якщо влізти не можна, а пускати їх ніхто не буде?
Хто щось поняв? Я бачу що третя тема, так що прошу відповіді по суті, без оцих «війна..бла бла, що хочуть то і можна тощо», і тим паче без критики цивільних чоловіків. Щоб не настав балаган
Солодкий лімон• 58 минут назад
Давно пора. А то прийдеш з роботи а тут музика пляски грохот, бо воно купило білий квиток а дома сумно без друзів
Маска-0b9f• 49 минут назад
Ответ дляPrervana
Выписку из тубдиспансера на двери приклеить) заходите, угощайтесь)
Моя прабабушка так прятала своих дочек от немцев в оккупации во время ВМВ.Как только немцы в хату, она кричала ’Тиф,тиф!’ и показывала на закутанных в платки девчат.Тех как корова языком слизывала,боялись тифа панически.
Natalia505• 47 минут назад
Ответ дляСолодкий лімон
Ні ви прийдете з роботи, а у вас двері вибиті, золота, грошей немає, техніки немає, але давно пора все ваше майно націоналізувати, на користь армії. Ви ж патріот, все для перемоги.