Teonaa• 1 час назад

Квартирні рейди

Так. Я не зрозуміла головне. Що таке «перевіряти» кв? Це зайти, спитать де такий-то такийтович, - нема!
І що, під ліжком дивитися і шафи відкривати? Чи що?
І що є стимулом от ламати двері, якщо взагалі ніхто не відчинив (прикинувся що нема вдома, уїхав в закат, що підтвердили і сусіди)
І нашо про це написали, якщо конституція щось там гарантує про недоторканість житла? Навіщо просто ця новина, якщо влізти не можна, а пускати їх ніхто не буде?
Хто щось поняв? Я бачу що третя тема, так що прошу відповіді по суті, без оцих «війна..бла бла, що хочуть то і можна тощо», і тим паче без критики цивільних чоловіків. Щоб не настав балаган
Алина-1240• 1 час назад
Да давно они уже по хатам стучат

Prervana• 1 час назад
Алабаи подорожают. И ротвейлеры
автор Teonaa • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Да давно они уже по хатам стучат
Не знаю, не наблюдала такого і не чула
автор Teonaa • 1 час назад
Ответ дляPrervana
Алабаи подорожают. И ротвейлеры
Почепить наклейку «ЗАМІНОВАНО»
Prervana• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Почепить наклейку «ЗАМІНОВАНО»
Выписку из тубдиспансера на двери приклеить) заходите, угощайтесь)
Солодкий лімон• 58 минут назад
Давно пора. А то прийдеш з роботи а тут музика пляски грохот, бо воно купило білий квиток а дома сумно без друзів
VIKYSIA• 56 минут назад
А если дома реально никого нет
А будут двери ломать

автор Teonaa • 53 минуты назад
Ответ дляСолодкий лімон
Ну це не привід🤷‍♀️
Маска-0b9f• 49 минут назад
Ответ дляPrervana
Моя прабабушка так прятала своих дочек от немцев в оккупации во время ВМВ.Как только немцы в хату, она кричала ’Тиф,тиф!’ и показывала на закутанных в платки девчат.Тех как корова языком слизывала,боялись тифа панически.
Natalia505• 47 минут назад
Ответ дляСолодкий лімон
Ні ви прийдете з роботи, а у вас двері вибиті, золота, грошей немає, техніки немає, але давно пора все ваше майно націоналізувати, на користь армії. Ви ж патріот, все для перемоги.
Елена1265• 17 минут назад
Есть плюс. Если у соседа прорвет трубу и перекроют весь стояк, а они за границей, то теперь можно вызвать ТЦК, чтоб вскрыли квартиру
Remensa• 10 минут назад
Цікаво, а постанову хтось читав? Чи спромоглись лиш на скрін з ТГ?